RezervesDALAS24.lv

EKSKLUZĪVI FOTO: Dienu pirms Glābējsilītes atklāšanas Krusttevs.com publicē tās foto (6)

18.10.2012.

Pirmoreiz Latvijas vēsturē Glābējsilīte jeb Baby box Latvijā izskatīsies citādāk nekā iepriekš. 

Geju skandālā iekļuvušais jaunais talants strādā Makdonaldā (4)

17.10.2012.

Pagājis nedaudz vairāk kā gads, kopš atklātībā parādījās dziedātāja Aināra Bumbiera skandalozais geju videomateriāls. Pa šo laiku kādreiz kā liels talants pasludinātais puisis no muzikālās skatuves ir aizrotējis tālu prom un ir sastopams aiz letes kādā no ātro uzkodu restorāniem «McDonalds».

Dž.Dž. Džilindžers skarbi izrēķinās ar saviem aktieriem (3)

17.10.2012.

Nonākot Dailes teātra galvenā režisora amatā, skandalozi slavenais Dž. Dž. Džilindžers esot sācis demonstratīvi izmantot savu varu – atstādina no lomām aktierus, kuri viņam kaut kādā jomā nepiekrīt, turklāt tam neesot nekāda sakara ar aktieru profesionālajām spējām.

VIDEO: Nofilmēta avārija, kurā bojā gāja aktrise Marina Goluba Video (3)

17.10.2012.

Jau ziņots, ka traģiskā ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja krievu aktrise un TV raidījumu vadītāja Marina Goluba. Avāriju izdevies nofilmēt vienai videonovērošanas sistēmas kamerai. Traģiskais ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistītas četras automašīnas, notika 10.oktobrī Maskavā.

Ārzemju mode Rīgas modes nedēļā

17.10.2012.

Kārtējās Rīgas Modes nedēļas (RIGA FASHION WEEK) laikā, kas notiks no 30. oktobra līdz 3. novembrim, bez labāko Latvijas modes dizaineru kolekciju skatēm tiks rādītas zināmu Igaunijas, Holandes, Krievijas un Ukrainas dizaineru pret-a-porter kolekcijas.

