RezervesDALAS24.lv

FOTO: Ar prāvesta svētību un operdziedātājas Evitas Zālītes dziesmu atklāta Madonas Glābējsilīte (6)

20.10.2012.

2012. gada 19. oktobrī Madonas slimnīcā ar Madonas katoļu draudzes prāvesta Riharda Rasnača svētību un projekta patroneses Evitas Zālītes dziesmu tika atklāta Glābējsilīte. Tā ir sestā Glābējsilīte Latvijā, kuras mērķis ir ne tikai glābt negribētu bērnu dzīvības, bet arī paplašināt diennakts palīdzības tīklu, kas dod iespēju saņemt gan praktisku, gan psiholoģisku palīdzību. Madonas Baby Box tapis, pateicoties mecenātam – Pētera Avena Labdarības fondam „Paaudze”. Šī ir pirmā Glābējsilīte Latvijā, kas neatrodas slimnīcas telpās.

FOTO/VIDEO: Vairāki simti aktieru atvadās no latviešu teātra karaļa Oļģerta Krodera Video (3)

18.10.2012.

Šodien Valmierā atvadīties un pēdējā gaitā pavadīt režisoru Oļģertu Kroderu (09.08.1921.-10.10.2012.) bija ieradušies vairāki simti Latvijas teātru aktieru.

Latviešu eksmiljonāram konkurenti mēģina nodedzināt māju (2)

18.10.2012.

Ļaunprātīgas dedzināšanas mēģinājums aizvadītajā nedēļā noticis Ziepniekkalnā. Pagaidām nezināmi ļaundari naktī uz ceturtdienu ar degmaisījuma pudelēm mēģinājuši aizdedzināt divu Daugavas kuģīšu īpašnieka un bieža ballīšu viesa Gundara Ūdra īpašumu, kurā viņš tobrīd atradies kopā ar māti un diviem bērniem.

EKSKLUZĪVI FOTO: Dienu pirms Glābējsilītes atklāšanas Krusttevs.com publicē tās foto (6)

18.10.2012.

Pirmoreiz Latvijas vēsturē Glābējsilīte jeb Baby box Latvijā izskatīsies citādāk nekā iepriekš. 

Geju skandālā iekļuvušais jaunais talants strādā Makdonaldā (4)

17.10.2012.

Pagājis nedaudz vairāk kā gads, kopš atklātībā parādījās dziedātāja Aināra Bumbiera skandalozais geju videomateriāls. Pa šo laiku kādreiz kā liels talants pasludinātais puisis no muzikālās skatuves ir aizrotējis tālu prom un ir sastopams aiz letes kādā no ātro uzkodu restorāniem «McDonalds».

