RezervesDALAS24.lv

Baiba Sipeniece jaunā TV šovā, arī Elīna Doļģe atgriežas zilajos ekrānos (2)

30.05.2012.

Šodien 3 pavāru restorānā norisinājās saviesīgs pasākums, kurā TV3 atklāja vasaras sezonu un tajā sagaidāmos jaunumus, kuri šogad birst gluži vai no pārbagātības raga. Jau pēc nedēļas sāksies ma-ģiskas televīzijas filmas Brīnumu paralēles, tad kārta šova Saimnieks meklē sievu iepazīšanās sērijai, vēlāk raidījumi Ar gardu muti, Mūsdienu Latvijas garša un Gandrīz ideāls randiņš.

Basketbolistam Kristapam Valteram jauna, pikanta draudzene - FOTOGALERIJA (2)

30.05.2012.

"Es tevi tik ļoti mīlu," basketbolista Facebook profilā čivina jaunā draudzene.

 

"Tas, kurš tevi patiesi mīl, nekad nevar maldināt," saka spāniete. Savā Facebook profilā viņa ievietojusi bildi, kurā meiteni cieši apskauj slavenais latviešu basketbolists Kristaps Valters.

 

Annu Lieckalniņu neviens vīrietis nespēj izturēt (7)

29.05.2012.

Pēdējās pusotras nedēļas apspriestākā aktualitāte – Rīgas «Dinamo» kapteiņa Sanda Ozoliņa un kādreizējās TV dīvas Annas Lieckalniņas attiecību sairšana. Oficiāli par iemesliem netiek runāts – hokejists, kā vienmēr, savu privāto dzīvi nekomentē, bet Lieckalniņa tikai minējusi kaut ko par «raksturu nesaderību».

Lopeza bauda mākslu un apbur ar greznu kleitu

29.05.2012.

Nākamajā dienā pēc atrašanās uz vienas skatuves ar faktiski jau šķirto vīru Marku Entoniju dziedātāja un aktrise Dženifera Lopeza pati steidza izbaudīt mākslu savas otrās puses Kaspera Smārta sabiedrībā.

Mārtiņa Freimaņa fonds uzsāk akciju Latvijas bērnu namos

29.05.2012.

Mārtiņa Freimaņa fonds ir uzsācis akciju, kuras ietvaros sabiedrībā zināmi mūziķi apciemos bērnus bērnu namos, aicinot tos piedalīties radošās nodarbībās un kopīgi muzicēt, tādējādi sniedzot bērniem prieku un iedvesmu.

