RezervesDALAS24.lv

Uz izdzīvošanas šovu kā uz izlaidumu! Dāmas ierodas zeķēs, minisvārkos un augstpapēžu kurpēs (10)

15.06.2012.

Pērnās nedēļas nogalē notika telekompānijas LNT jaunā realitātes šova „Cīnītājs” atlase: par spīti skarbajam džungļu izdzīvošanas formātam, kas būs finālā iekļuvušo ikdiena, atsevišķas dāmas uz kastingu ieradās tērpušās kā uz izlaidumu - skatiet galeriju.

Eksprezidents Valdis Zatlers smagi slims ar vēzi (3)

13.06.2012.

Eksprezidents, Zatlera Reformu partijas vadītājs, 11.Saeimas deputāts Valdis Zatlers cīnās ar prostatas vēzi, ceturtdien vēsta žurnāls "Ir".

 

Latvijā atgriežas Jaunā Viļņa zvaigzne, kādreiz slavenais dziedātājs Dons (2)

13.06.2012.

Ar dziesmas "Signāls" pirmatskaņojumu Radio SWH ēterā pirmdien, 18. jūnijā, pie saviem Latvijas klausītājiem atgriežas dziedātājs Dons.

Seksīgās dziedātājas Lauras Railas divsavienība ar jaunu, līdz šim šovbiznesā neredzētu puisi Video (6)

12.06.2012.

Veiksmīgas sadarbības rezultātā ir tapis jauns singls, kurā piedalās zināmu atpazīstamību iemantojusī Okartes skatuves dalībniece Laura Raila un jaunais, daudzsološais hip-hop mākslinieks Nottārs.

Rīgas nakts dzīves tusētājus satraucis fakts par naktskluba ESSENTIAL slēgšanu

11.06.2012.

Pagājušajā nedēļas nogalē Rīgas kluba «Essential» oficiālajā Facebook lapā publicētā ziņa par darbības izbeigšanu esot bijis pārpratums. Izklaides vieta netiks slēgta, bet gan tikai renovēta - tā portālam «Kas Jauns» apliecinājis īpašnieks Gints Guks (attēlā no labās kopā ar arhitekti Inesi Aizstrautu un latviešu Hip-Hop deju tēvu Edmundu Veizānu).

