RezervesDALAS24.lv

Speciāli kungiem. Pikanti erotiskie Jāņi televīzijā! (5)

19.06.2012.

Kungi, sarosieties! Sogad Jāņos parupējieties, lai televīzijas pults svētku dienās nonāk jūsu ricībā, jo ir sarūpēta īpaša programma tieši jums! Piektdienas un sestdienas vakaros TV6 valdīs pikanti erotiskas noskaņas.

Karsums, Sotnieks un Jučers ar savām skaistulēm kļūst par pavāriem un cep ekskluzīvas karbonādes (3)

17.06.2012.

Interesants pasākums šonedēļ risinājās „Trīs pavāru restorānā”: tur Rīgas „Dinamo” hokejisti kopā ar savām otrajām pusītēm kompetentu pavāru virsvadībā tika aicināti gatavot ēdienus, kuros viena no sastāvdaļām bija alus.

Šarmantā aktrise Olga Dreģe pirmoreiz skūpstījusies Jāņos pamatskolas laikā (2)

17.06.2012.

Vērienīgs Līgo svētku pasākums 23. jūnijā norisināsies Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā: lielkoncertā un tai sekojošajai lustīgajai Līgo nakts zaļumballē piedalīsies tādi populāri mākslinieki kā Olga Dreģe, Dzintars Čīča, Jenny May un citi. Šajā nedēļā mākslinieki uz mēģinājumu pulcējās Rīgas Kinostudijas telpās.

Uz izdzīvošanas šovu kā uz izlaidumu! Dāmas ierodas zeķēs, minisvārkos un augstpapēžu kurpēs (10)

15.06.2012.

Pērnās nedēļas nogalē notika telekompānijas LNT jaunā realitātes šova „Cīnītājs” atlase: par spīti skarbajam džungļu izdzīvošanas formātam, kas būs finālā iekļuvušo ikdiena, atsevišķas dāmas uz kastingu ieradās tērpušās kā uz izlaidumu - skatiet galeriju.

Eksprezidents Valdis Zatlers smagi slims ar vēzi (3)

13.06.2012.

Eksprezidents, Zatlera Reformu partijas vadītājs, 11.Saeimas deputāts Valdis Zatlers cīnās ar prostatas vēzi, ceturtdien vēsta žurnāls "Ir".

 

