RezervesDALAS24.lv

Marija Šarapova - joprojām seksīga, skaista un iekārojama - JAUNĀKIE FOTO (2)

22.12.2012.

Slavenā tenisiste uzaicināta bildēties žurnāla Glamour Россия Jaungada fotosesijā. Šodien janvāra numurs jau laists pārdošanā. Fotogalerija.

GO BLONDE festivāls atkal priecēs Latvijas vīriešus un ārzemju viesus

21.12.2012.

Marika Ģederte: „Pateicoties tūristu izrādītajai milzīgajai interesei, Go Blonde organizēs jau ceturto festivālu, kurš šoreiz notiks Jūrmalā, 13.jūlijā. Esam ņēmuši vērā tūristu ieteikumus un ceram sarīkot neaizmirstamu un košu festivālu nedēļas nogalē, kurā varēs piedalīties jebkurš. Pasākuma tematika ir Pink Sensation.

Sabiedrības krējums ierodas uz jauna restorāna atklāšanu (5)

21.12.2012.

Rīgā atvērts jauns restorāns ar pievilcīgu ēdienkartes kombināciju. Fotogalerija.


20.decembrī Ģertrūdes ielā 22 ar saviesīgu ballīti japāņu tradīciju garā tika atklāts restorāns YAKUZA. Jaunā maltītes vieta ērti izvietojusies pilsētas centrā starp Tērbatas un Brīvības ielām un piedāvā ēdienkartes kombināciju – japāņu virtuve ar saulainās Itālijas ‘piegaršu’.

Edmunds Sprūdžs ir sadists, kurš turpina kapāt cilvēku dzīves un spīdzināt savus dvīnīšus (5)

21.12.2012.

Dziesminieks Kaspars Dimiters šonakt uz papīra uzlicis savas pārdomas par mūsu "izcilo" ministru Edmundu Sprūdžu. Viņa skarbais viedoklis sakrīt ar lielāko daļu sabiedrības.

EKSHIBICIONISMS: Kādēļ dziedātāja uz skatuves vienmēr parāda, kādas viņai biksītes zem svārkiem? (4)

20.12.2012.

Ukraiņu izcelsmes dziedātājas Ani Lorakas apakšbiksīšu krāsa un fasons nevienam no viņas koncertu apmeklētājiem nav tabu, ne skatītājiem, ne fotogrāfiem nav liegta iespēja to redzēt...

