RezervesDALAS24.lv

SKAISTĀ PĀRA FINIŠS: Izjukusi apburošās Lily un meiteņu elka Dona laulība (8)

05.01.2013.

Baumas, ka dziedātāju Dona un Lily laulībā ir iestājusies krīze, virmo jau kopš vasaras, un tam ir pamats: Dons bez sievas aizvien biežāk sastopams dažādos saviesīgos pasākumos dzimtenē, savukārt gada izskaņā Latvijā viesojās arī Linda un pavadīja laiku kopā ar tuvākajiem cilvēkiem. Vīrs viņu skaitā neietilpa.

Depardjē šonakt ar Putinu "kodīs" vodku. Žerāram gatava jaunā pase! (49)

05.01.2013.

Izcilais franču teātra un kinoaktieris Žerārs Depardjē šodien ar speciālu čarterreisu ieradies Krievijas kūrortpilsētā Sočos, lai saņemtu šīs valsts pilsoņa pasi, informē zinoši avoti Krievijas atbildīgajos dienestos.

Par kulakā sišanu un ministru, kas lien tūplī... Valsts galvenā sociologa spārnotās frāzes (8)

05.01.2013.

Sociālo pētījumu aģentūras Latvijas fakti līdzīpašnieks un vadītājs Aigars Freimanis mediju uzmanības dēļ pārtraucis tvītot un vakar izdzēsis «Twitter» kontu sarakstes dēļ ar žurnālistu Māri Zanderu pērnā gada novembrī, biznesa portālam «Nozare.lv» atklājis pats Freimanis.

TV profesionāļa Nika Volmāra veidotais Jaungada šovs tiek nosaukts par SŪDU... (5)

04.01.2013.

Jau 1. janvāra rītā sociālie tīkli burtiski sprāga no komentāriem, kuros skatītāji pauda neizpratni par tik nekvalitatīvu programmu. Šova galvenā ideja esot bijusi stipri līdzīga pamatskolā populārajai popielai, kurā skolēnu vietā šoreiz kustējās, dejoja un pasaulē pazīstamu dziesmu pavadījumā plātīja muti Latvijas skatuves mākslinieki. Uz šova skatuves uzstājās Ģirts Ķesteris, Olga Dreģe, Dita Lūriņa-Egliena, Jānis Skanis, Ieva Pļavniece, Raimonda Vazdika, Artis Robežnieks, Mārcis Maņjakovs, Rihards Lepers, Gunta Virkava, Lauris Subatnieks, Niks Matvejevs, Samanta Tīna, Ralfs Eilands, Ieva Kerēvica, kā arī citi Latvijā pazīstami aktieri un mūziķi.

Seksīgā Liene Brikouska veikusi lūpu palielināšanu. Ļaudis kritizē! (9)

04.01.2013.

Fotogalerijā Lienes izskats pērnā gada nogalē.

