RezervesDALAS24.lv

FOTOREPORTĀŽA: Riga Fashion week atklāšana (4)

31.10.2012.

Otrdienas vakarā tika atklāta 17. Rīgas Modes nedēļa, kas turpināsies līdz pat 3. novembrim. Vairāk informācijas Rfw.lv .

Sindijas Vildes vīrs Jānis Spinga savu Rausīti sargā no šausmām (2)

30.10.2012.

Kādreizējās televīzijas dīvas Sindijas Vildes vīrs Jānis Spinga arī pabija Psaiho.lv šausmu atrakcijās, turklāt, apvienojot lietderīgo ar patīkamo, pie tām izskraidījās (kurš kuru „izskraidīja”, bija grūti pateikt...) ar ģimenes mīluli - Veimāras putnu suni vārdā Rausis.

Abām dziedošajām dvīnēm romantiskas attiecības ar latviešu hokejistiem (1)

30.10.2012.

Seksīgās dvīņumāsas Ana un Kate Drozdovičas vairs nav brīvas – viņām ir romantiskas attiecības ar HK «Rīga» sportistiem Kristeru Gudļevski un Edgaru Dīķi.

Lielā mode ir klāt! Šodien atklāj 17. Rīgas Modes nedēļu (2)

30.10.2012.

Rīgas modes nedēļas / RIGA FASHION WEEK rudens sesijas laikā, kas notiks no 30. oktobra līdz 3. novembrim, tiks prezentētas labāko Latvijas modes mākslinieku – Anna Led, Natalija Jansone, Katya Kaya Shehurina, QooQoo, Narciss, One Wolf (by Agnese Narnicka), SockBox, David`s, Gints Bude, MAREUNROL`S, BeCarousell (by Dace Krievina-Bahmane), kā arī tādu ārzemju dizaineru un zīmolu kā Pohjanheimo (Igaunija), Suitsupply (Holande), Maxim Rapoport (Krievija) un Victoria Gres (Ukraina) 2013. gada pavasara/vasaras tērpu kolekcijas.

24 BILDES: Viesuļvētra Sendijs Ņujorkā paņēmusi jau 13 dzīvības (2)

30.10.2012.

Viesuļvētra «Sendijs», kas ieguvusi iesauku «Frankenstorm», sasniegusi ASV austrumu piekraksti, izraisot vēl nebijušus plūdus un laupot vismaz 13 cilvēku dzīvības. Bez elektrības palikuši 6 miljoni iedzīvotāji.

