RezervesDALAS24.lv

FOTO: Kalnozols un Ģederte aicina rūpēties par vidi – stādot podiņos audzētās Ziemassvētku eglītes (1)

27.05.2013.

Aicinot cilvēkus aizvadītajos ziemas saulgriežos podiņos iestādītās eglītes šopavasar pārstādīt mežā, Marikas Ģedertes un Valda Kalnozola ģimenes šonedēļ, gluži kā sprīdīši, tvēra pēc lāpstas un devās uz tenisa centru “Ādaži”, lai iestādītu podiņos pašu audzētās un visu ziemu koptās Ziemassvētku eglītes.

 

Pusmiljons & Co... Cik maksā, lai dzīvotu blakus pasaulslavenajai dziedātājai Laimai Vaikulei? FOTO (2)

26.05.2013.

Bulduru prospekts Jūrmalā pamazām pārtop par elitāro māju rajonu – tieši šeit atrodas arī dziedātājas Laimas Vaikules villa, kuras vērtība esot četri  līdz pieci miljoni eiro. Interesanti, ka dziedātājai kaimiņos atrodas divas necilas koka ēkas, kas nu tiek pārdotas.

 

Uz vienu līgavu 5 džeki! Latviešu kāzu skaistākais un oriģinālākais pirmais valsis Video (4)

26.05.2013.

Noskaties! Uzreiz gribēsi precēties :)

 

Agnese Zeltiņa un Linda Leen valkā humpalu apģērbus (2)

26.05.2013.

Sabiedrībā pazīstamas dāmas, pašām to nezinot, pēdējā nedēļas žurnāla «Sestdiena» izdevumā reklamē «Humanas» lietotos apģērbus. Lietotu apģērbu tirgotāja «Humana Latvia» reklāmā «Ģērbies kā zvaigzne», kas publicēta nedēļas žurnālā «Sestdiena», izmantoti LNT raidījuma «900 sekundes» moderatores Kristīnes Garklāvas, dziedātājas Lindas Leen un aktrises Agneses Zeltiņas foto.

 

Jau sestdien krāšņais modes šovs Riga Fashion Mood Premium Ventspils!

24.05.2013.

Jau rīt, 25. maijā Ventspilī, teātra namā „Jūras vārti” Latvijas modes palātas rīkotajā modes festivālā Riga Fashion Mood „Premium” Ventspils tiks izrādītas 14 Latvijas vadošo un jauno dizaineru aktuālās kolekcijas, kas papildinātas ar izsmalcinātiem tērpiem svinīgiem brīžiem. Pasākums sākas plkst. 18.30, un to ikvienam iespējams vērot gan klātienē, gan arī interneta tiešraidē vai Lattelecom interaktīvajā televīzijā.

 

