RezervesDALAS24.lv

Solvitas Āboltiņas apsveikums Latvijas ļaudīm Līgo svētkos (1)

21.06.2012.

"Jāņi ir latviešu auglības, ražības un gaismas svētki. Mēs Jāņu vakarā lasām zāles un ziedus, pinam no tiem apaļus vainagus, sienam apaļu sieru un dziedam, lai atjaunotu un pastiprinātu savu spēku. Mēs klājam svētku galdu un kurinām uguni tā, lai tā degtu gaiši un līdz rīta gaismai. Un pats galvenais – mēs to darām visi kopā – savas ģimenes un draugu lokā, ejot ciemos un gaidot Jāņa bērnus arī savās mājās.

Dažas mūsu valsts skaistākās vecmāmiņas tīri seksīgas - FOTO APSPĪLĒTOS SPORTA TĒRPOS (4)

19.06.2012.

Sestdien sieviešu biedrības “Emergo” rīkotā pirmā Latvijas vecmāmiņu konkursa „Vecmāmiņa 2012” ietvaros notika  dalībnieču sportisko aktivitāšu un skaistumkopšanas diena.

Speciāli kungiem. Pikanti erotiskie Jāņi televīzijā! (5)

19.06.2012.

Kungi, sarosieties! Sogad Jāņos parupējieties, lai televīzijas pults svētku dienās nonāk jūsu ricībā, jo ir sarūpēta īpaša programma tieši jums! Piektdienas un sestdienas vakaros TV6 valdīs pikanti erotiskas noskaņas.

Karsums, Sotnieks un Jučers ar savām skaistulēm kļūst par pavāriem un cep ekskluzīvas karbonādes (3)

17.06.2012.

Interesants pasākums šonedēļ risinājās „Trīs pavāru restorānā”: tur Rīgas „Dinamo” hokejisti kopā ar savām otrajām pusītēm kompetentu pavāru virsvadībā tika aicināti gatavot ēdienus, kuros viena no sastāvdaļām bija alus.

Šarmantā aktrise Olga Dreģe pirmoreiz skūpstījusies Jāņos pamatskolas laikā (2)

17.06.2012.

Vērienīgs Līgo svētku pasākums 23. jūnijā norisināsies Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā: lielkoncertā un tai sekojošajai lustīgajai Līgo nakts zaļumballē piedalīsies tādi populāri mākslinieki kā Olga Dreģe, Dzintars Čīča, Jenny May un citi. Šajā nedēļā mākslinieki uz mēģinājumu pulcējās Rīgas Kinostudijas telpās.

