RezervesDALAS24.lv

Smalki padomi visiem šoferiem, potenciālajiem dzērājšoferiem jeb kā tomēr nekļūt par IZVADĪTĀJU Video (1)

22.06.2012.

KRUSTTEVS.COM sadarbībā ar Valsts policiju atbalsta akcijas par drošību uz ceļiem un sniedz vienkāršā valodā nelielu ieskatu šoferu visbiežāk uzdotajos jautājumos un policijas taktikā šogad.

Kur līgot Rīgā un visā Latvijā? KRUSTTEVS.COM BRĪVDIENU CEĻVEDIS (4)

22.06.2012.

Atgādinām, ka Rīgā 23. un 24. jūnijā sabiedriskais transports ir bez maksas. Naktī uz svētdienu visā pilsētā "bagātīgi" kursēs arī speciālie nakts reisi.

Skandalozā Lingita vidusskolas izlaidumā satriecošā minikleitā - VIDEO Video (1)

21.06.2012.

Šova OKartes skatuve laikā ekstravagantā Lingita Lina Bopulu mācījās tikai 12. klasē; pēc izbalsošanas no šova, viņai nācās ņipri saņemties un atgūt iekavēto. Tagad viņa saņēmusi diplomu par Rīgas 45. vidusskolas absolvēšanu.

Solvitas Āboltiņas apsveikums Latvijas ļaudīm Līgo svētkos (1)

21.06.2012.

"Jāņi ir latviešu auglības, ražības un gaismas svētki. Mēs Jāņu vakarā lasām zāles un ziedus, pinam no tiem apaļus vainagus, sienam apaļu sieru un dziedam, lai atjaunotu un pastiprinātu savu spēku. Mēs klājam svētku galdu un kurinām uguni tā, lai tā degtu gaiši un līdz rīta gaismai. Un pats galvenais – mēs to darām visi kopā – savas ģimenes un draugu lokā, ejot ciemos un gaidot Jāņa bērnus arī savās mājās.

Dažas mūsu valsts skaistākās vecmāmiņas tīri seksīgas - FOTO APSPĪLĒTOS SPORTA TĒRPOS (4)

19.06.2012.

Sestdien sieviešu biedrības “Emergo” rīkotā pirmā Latvijas vecmāmiņu konkursa „Vecmāmiņa 2012” ietvaros notika  dalībnieču sportisko aktivitāšu un skaistumkopšanas diena.

