RezervesDALAS24.lv

Basketbolists Armands Šķēle smagā stāvoklī ievietots reanimācijā (2)

08.07.2012.

Kārtējās neveiksmju sērijas piemeklējušas slaveno latviešu basketbolistu Armandu Šķēli (titulbildē kopā ar draugiem Maiju Rozīti un Kasparu Krištopanu).

Dž.Dž.Džilindžeram un Intaram Rešetinam dzimušas meitiņas. Sveicam! (2)

06.07.2012.

Dailes teātra galvenais režisors Dž. Dž. Džilindžers (46) un viņa sieva, aktrise Elīna Dzelme (25) šā mēneša sākumā sagaidījuši pasaulē nākam savu pirmdzimto – meitiņu. Par vēl vienu meitiņu bagātāka šonedēļ kļuvusi arī Dailes teātra aktiera Intara Rešetina (32) un viņa sievas fitnesa treneres Zandas Zariņas-Rešetinas ģimene (32).

PAPARACI FOTO: Agnese Zeltiņa pieķerta ar jauno mīļāko un mazmeitiņu ratos (8)

05.07.2012.

Aktrise Agnese Zeltiņa (40) jau desmit mēnešus dzīvo Itālijā, uz kurieni viņu aizvedis darbs. Baumo, ka ne tikai darbs – viņai šajā valstī esot arī attiecības. Pirms Līgo svētkiem aktrise bija ieradusies Latvijā un redzēta pastaigājamies kāda noslēpumaina pavadoņa sabiedrībā. Viss liecināja, ka tieši šis vīrietis ir Zeltiņas jaunais draugs.

Ballīšu lauvenes Drākes mīļākajam pamatīgas nepatikšanas. Uzsākta kriminālvajāšana (3)

05.07.2012.

Rīgas tiesas apgabala prokuratūrā sākta kriminālvajāšana pret biedrības «Par brīvu Lielā Baltezera krastu» vadītāju Artūru Priedi.

Pēc daudzu gadu pauzes uz skatuves atkal kāps estrādes leģendas Mirdza Zīvere un Imants Vanzovičs (1)

05.07.2012.

Latvijas estrādes leģendas - Mirdza Zīvere un Imants Vanzovičs augustā atkal būs redzami uz vienas skatuves. Viņu atgriešanās pie skatītājiem notiks komponista Zigmara Liepiņa 60 gadu jubilejas koncertos "Atgriešanās".

