RezervesDALAS24.lv

Emocionālās runas par miršanu nepalīdz. No OKartes šova „izmet” skaisto blondīni (3)

06.05.2012.

"Labāk nomirstu uz skatuves nekā nolaižu rokas. Es dzīvoju, lai dziedātu. Brīdī, kad esmu tikusi tik tālu, nedomāju atteikties no sava sapņa. Neskatoties uz pārbaudījumiem, ko Dieviņš man sūta, es palikšu cīnīties līdz galam..."

Sandra Bulloka parādījusi savu adoptēto dēliņu (3)

05.05.2012.

Viena no pašām apskaustākajām un šarmantākajām Holivudas zvaignēm Sandra Bulloka (Sandra Bullock) kopā ar adoptēto dēliņu, afro-amerikāņu izcelsmes zēnu Luisu izgājusi Losandželosas ielās, ko, protams, fiksējuši slavenību fotogrāfi.

Edmunds Veizāns par dvīņu ienākšanu ģimenē, skudriņām vēderā un loterijā vinnētu miljonu (2)

05.05.2012.

DIVAS NEDĒĻAS LIDOJUMĀ. Kad Edmunds Veizāns uzzināja, ka gaidāmi dvīņi, pārņēmusi eiforijas sajūta: „Skudriņas skrēja pār ķermeni, ticēt vai neticēt – ir vai nav, jo sajūtās - kā loterijā miljonu vinnētu, kaut nezinu tās izjūtas, kad vinnē tādu summu. Sajūtas neticamas un divas nedēļas tādā kā miglā es peldēju. Trīs nedēļas pirms dzemdībām bija stresiņš un nevarēju sev vietu atrast - varbūt rīt būsim jau pieci ģimenē!”

 

FOTO - "Magic Dance Expo 2012" sirsnīgākais koncerts (1)

05.05.2012.

Šī nedēļas nogale galvaspilsētas Rīgas sirdī paiet dejas zīmē. Ķīpsalā notiek otrais dejas izstādes „Magic Dance Expo 2012” festivāls. 

Aisha savā balsī atradusi jaunas krāsas un manieres (1)

05.05.2012.

No 15. maija, visās mūzikas tirdzniecības vietās Latvijā būs iespējams iegādāties dziedātājas Aijas Andrejevas jaunāko albumu „Grāmatzīme”.

