RezervesDALAS24.lv

Zemfira augustā būs Rīgā!

20.06.2015.

Roka konvencijas „Cojs ir dzīvs!” organizētāji ziņo par izmaiņām festivāla galveno dalībnieku sastāvā. Iepriekš pieteiktajām grupām „Alisa”, Vjačeslavs Butusovs un „Ju-piter”, „Cement”, „UpSent”, „RadioLIFE”, „Igri” (bij. „Strannije igri”) un „F.P.G.” pievienojusies leģendārā un neatkārtojamā ZEMFIRA.

 

Elektroniskās mūzikas cienītāju perspektīvākais dīdžejs Martins Garriks uzstāsies Pērnavā

12.06.2015.

Elektroniskās mūzikas cienītāju mīlulis, planētas jaunākais un perspektīvākais dīdžejs – Martins Garriks uzstāsies pirmajā Baltijas elektroniskās mūzikas festivālā "Weekend Festival Baltic" Pērnavā. Martins uzstāsies jūras piekrastē ar savu īpašo programmu.

 

Kas ir Taizemes seksa māksla? To Jūs varat uzzināt apmeklējot semināru 18+

11.06.2015.

20. un 21. jūnijā Rīgā notiks Maskavas Treniņcentra „SEX.RF” praktiskās nodarbības. Nu jau gandrīz gadu Latvijas sievietēm tiek piedāvāta iespēja apgūt visdažādāko seksa tehniku nianses.

 

Leļļu teātris sāk biļešu pārdošanu uz augusta izrādēm

11.06.2015.

No 10. jūnija sākusies Latvijas Leļļu teātra biļešu iepriekšpārdošana uz izrādēm augustā! Pēc vasaras brīvdienām teātris nākamo sezonu sāks 8. augustā.

 

Valkas mērs, mūziķis Vents Armands Krauklis atklāj savu televīziju (1)

05.06.2015.

Kamēr valstij tikt pie jauniem vilcieniem nekādi neizdodas, valcēnieši uzbūvējuši jaunu vilcienu, piedevām ne parastu, bet muzikālu, kas kursēs ik svētdienu kanālā Re:TV.

 

