RezervesDALAS24.lv

Rīgas modes nedēļa – galvenais modes notikums Latvijā

17.10.2012.

Rīgas modes nedēļa, kura šoruden notiks no 30. oktobra līdz 3. novembrim izstāžu zālē „Rīgas Mākslas Telpa” un citās interesantajās vietās Rīgā, kā ierasts, prezentēs pasaulei pašmāju modes dizaineru sasniegumus, tādā veidā veicinot Latvijas modes industrijas attīstību.

SLAVENĪBAS FETIŠA FOTO: Anna Cine bildējas divdomīgā fotosesijā (5)

15.10.2012.

Nu jau pagājis krietns laiks, kopš Latvijā atpazīstamību iemantojusī modele Anna Cine šķīrusies ar bijušo augsta ranga Izglītības un zinātnes ministrijas ierēdni Andreju Cini, taču ik pa laikam pašmāju prese vēsta par kādām jaunām viņas aktivitātēm.

Mīklainā autoavārijā gājis bojā Māra Štromberga komandas biedrs (2)

15.10.2012.

Svētdien ASV 33 gadu vecumā autoavārijā gājis bojā viens no visu laiku labākajiem BMX braucējiem, bijušais Māra Štromberga komandas biedrs "Free Agent" komandā, Kails Benets.

Kā izaudzināt laimīgu bērnu? Ģimenes tiek aicinātas uz lekcijām un nodarbībām (1)

12.10.2012.

Emocionālās veselības nedēļas aktivitātes dalībniekiem ir bez maksas!

 

Titulbildē Psihosomatikas klīnikas vadītāja - asoc. prof. dr. Gunta Ancāne.

IZLASI! NENOŽĒLOSI: Kas notiek, ja daudzi cilvēki jūtas kā mēsli? Video (6)

12.10.2012.

Radīta unikāla multfilma pieaugušajiem! Psihosomatikas klīnikas vadītājas, asociētās profesores dr. Guntas Ancānes skatījums:

 

Kas notiek, kā notiek, ja cilvēki, kuri nav vēl izauguši, nobrieduši, pēkšņi iegūst varu, piemēram, tiesības vadīt, lemt, noteikt, iztaujāt, jautāt u.tml.? Tiem pastāv liela iespējamība pārvērsties par monstriem. Monstriem, kuri nespēj veikt ko labu un paliekošu, jo nezina, kas ir labestīga attieksme pret citiem, pret dzīvi, pret sevi, kuri pat nenojauš, kas ir patiesa gudrība, un kuru līdz ar to galvenais aktivitātes rezultāts – destrukcija. Līdz kamēr paliek pāri tikai ūdentiņš, akmentiņš un saulīte, filmas autoru sarkastiski komentētais nobeigums.

