RezervesDALAS24.lv

FOTO: Saulieša sieva pievienojas ar reklāmām pelnošo grūtnieču pulkam (3)

02.10.2012.

Latvijas izlases hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīne savu sievišķību un seksapīlu neslēpa arī grūtniecības laikā: nesen viņa kļuvusi par itāliešu zīmola «Baby Tiamo» reklāmas seju. Šādā veidā sevi neskaitāmas reizes demonstrējušas arī Holivudas zvaigznes, tā norādot, ka arī grūtniecībā sieviete ir seksīga. Un, protams, arī nopelnot uz reklāmu rēķina.

Nāk rudens apgleznot Latviju. Aplausiem skanot, slavenības izvada Uldi Stabulnieku Video (3)

01.10.2012.

Sestdien Svētā Jēkaba katedrālē daudzi simti cilvēku, tostarp īpaši daudz sabiedrībā zināmi ļaudis, atvadījās no latviešu mūzikas leģendas, komponista, pianista un dziedātāja Ulda Stabulnieka. Pēc ceremonijas mūziķa mirstīgās atliekas tika nogādātas krematorijā, bet vēlāk urnu ar pelniem apbedīja Mākslinieku kalniņā Pirmajos Meža kapos.

 

Sandis Ozoliņš atkal kopā ar Annu Lieckalniņu (2)

01.10.2012.

Par pēdējo dienu apspriestāko personu Nr. 1 atkal kļuvis bijušais Rīgas «Dinamo» kapteinis Sandis Ozoliņš: sporta cienītāji diskutē par viņa nupat noslēgto līgumu ar KHL klubu «Atlant», bet bulvārpreses lasītāji – par saderināšanos ar skabdalozo TV dīvu Annu Lieckalniņu.

Mūžībā aizgājis leģendārais komponists Uldis Stabulnieks Video (3)

27.09.2012.

Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļa informē, ka šorīt miris komponists, pianists un dziedātājs Uldis Stabulnieks.

Smalks stils! Motociklists Rīgā nospārda fotoradaru - VIDEO Video (2)

27.09.2012.

Arvien apjomīgākas un avangardiskākas kļūst Latvijas sabiedrības locekļu cīņas manieres pret radariem.

