RezervesDALAS24.lv

Negaidīti. 34 gadu vecumā miris mūziķis Mitrohins juniors Video (7)

16.03.2013.

34 gadu vecumā 10. martā mūžībā aizgājis mūziķis Deniss Mitrohins (Денис Митрохин), kas virtuozo spēlēja ģitāru un vijoli sava tēva Vjačeslava Mitrohina (Вячеслав Митрохин) grupā «Mitrokhin’s Master Band», liecina Vjačeslava Mitrohina publicētā informācija sociālajos tīklos. Denisa nāves iemesls nav zināms.

 

Kāpēc sievietēm pat rokās nedrīkst dot šaujamieročus? - VIDEO Video (2)

16.03.2013.

Neskatoties uz ASV valstsvīru aicinājumu katrā mājā turēt šaujamieroci pašaizsardzībai, internetā tiek izplatīti aicinājumi daiļajam dzimumam tomēr ieročus nedot pat rokās.

Dziedātājām tik īsi svārki, ka ārā lien pat apakšbiksītes - ZEĶUBIKŠU FETIŠA FOTO (3)

16.03.2013.

Kādreiz skandalozās Krievijas meiteņu grupas "t.A.T.u" fetiša stils kādas balvas pasniegšanas ceremonijā. Fotogrāfi tvīkst...

 

Vēlies spēlēt teātri un kļūt par aktieri vai aktrisi? Šis piedāvājums ir tieši Tev! (55)

15.03.2013.

Hei! Vēlies kļūt par aktieri vai aktrisi?

 

Tev ir šāda lieliska iespēja mācīties un pēc tam spēlēt izrādēs kopā ar profesionāliem aktieriem un sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, kā arī iegūt jaunus draugus.

 

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķis arestēts par iespaidīgu kokaīna kontrabandu (4)

15.03.2013.

Viens no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) apturētā starptautiskā narkotiku grupējumā iesaistītajiem narkokurjeriem ir arī kāds Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra klarnetists, kurš patlaban izcieš cietumsodu ārzemēs, liecina Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija.

 

