RezervesDALAS24.lv

Leons Zviedris parādījis savu dzīves draugu - FOTO (4)

03.03.2013.

Erotisko šovu meistars, horeogrāfs un čūsku dresētājs Leons Zviedris uz laiku iegriezies Latvijā – »VZ« viņu sastapa festivālā «Erots 2013». Tas nav pārsteigums, jo viņš piedalījies arī pašā pirmajā erotikas festivālā pirms piecpadsmit gadiem – toreiz vēl kopā ar savu tagad jau citos medību laukos aizgājušo tīģerpitonu Bu-Bu. 

Tautas dižgars Imants Ziedonis ekskluzīvās fotogrāfijās (3)

03.03.2013.

Imants Ziedonis 1933-2013 .

FENOMENS: Dario G hits rullē Latvijā un pasaulē jau 16 gadus VIDEO/AUDIO Video (9)

03.03.2013.

“Dario G” ir deju mūzikas trio no Česīras Anglijā, un tā nosaukums radies par godu futbola komandas menedžerim Dario Gradi. Grupu nodibinātāja Pols Spensers, Skots Rosers un Stefans Spensers (abi Spenseri nav radinieki). Patlaban Pols Spensers ir vienīgais patlaban palikušais oriģinālais trio dalībnieks.

Internetā tiek izplatīta kompromitējoša filma par airBALTIC lidmašīnām un to maršrutu slēpšanu VIDEO Video (12)

02.03.2013.

ĶĪMISKĀS TRASES IR LIELĀKAIS NOZIEGUMS PRET CILVĒCI VISĀ CILVĒCES PASTĀVĒŠANAS VĒSTURĒ", - teikts paziņojumā mikrobloga vietnē Draugiem.lv .

Eirovīzijas stila pērles un katastrofas - Pieneņu vīns ar savu izskatu biedē skatītājus (4)

02.03.2013.

Šoreiz Eirovīzijas nacionālā atlase nebija kā nogurdinošs maratons vairāku nedēļu garumā, bet īsais sprints: vienā nedēļas nogalē divi pusfinālkoncerti, otrdienā – uzstāšanās secības finālā izloze un jau tās pašas nedēļas nogalē – fināls. Taču arī šajā īsajā laikā izpildītāji paguva uzskatāmi nodemonstrēt, vai viņiem ar gaumi viss ir kārtībā.

