RezervesDALAS24.lv

2 štukas latos! Samantai dārgākā kleita Eirodziesmas vēsturē un mīloša sirds pie sāniem (4)

20.02.2013.

Nav šaubu, ka Eirovīzijā parasti notiek īsta dalībnieku tērpu parāde.

Ģēnijs. Talants. Alkoholiķis. Aktiera Andra Bērziņa sāga (3)

20.02.2013.

Jau rakstījām, ka Andra Bērziņa draudzene uzgāzusi samazgu spaini arī aktiera sievai Lenvijai Sīlei. Sazinoties ar viņu un mēģinot noskaidrot Sīles viedokli šajā lietā, žurnālistiem no cilvēcīgā viedokļa kļuva Bērziņa žēl – ir skaidrs, no kā viņš aizbēdzis, un tikpat skaidrs, kam virsū uzskrējis...

Niko jeb Vladimirs Koževņikovs tik ļoti baidās no cilvēkiem, ka pat aizkulisēs bez miesassarga nevar (2)

20.02.2013.

Lai gan pēc Eirovīzijas nacionālās atlases koncertiem mūziķi un masu mediji bija aicināti uz nelielu pasēdēšanu un/vai paballēšanos viesnīcā «Radisson Blu Hotel Latvija» esošajā bārā «Skyline», uz to aizstaigāja retais – darbi, darbi... Taču turpat koncertzāles «Palladium» aizkulisēs gan bija vērojams daudz interesanta.

Aktieri Andri Bērziņu sievietes novedušas līdz infarktam un nervu sabrukumam- JAUNĀS DRAUDZENES FOTO (9)

18.02.2013.

Kārtējo skandālu sarūpējis skatītāju iemīļotais aktieris Andris Bērziņš (60). Precīzāk gan laikam būtu teikt: to sarūpējusi viņa draudzene Inese Gūtmane (47), kas sevi dēvē par mākslinieci un «Andra buferi» un apgalvo, ka aktieris lēnām atgūstoties no infarkta, līdz kuram viņu esot novedusi paša likumīgā sieva Lenvija Sīle.

VIDEO: Brocēnu novada mērs izturas cūciski pret savām darbiniecēm Video (5)

18.02.2013.

Emocijas novada vadītājam gluži kā ziepju operā. Darbinieču pazemošana un privātas ambīcijas ņem virsroku konstruktīvam amatpersonas darbam.

