RezervesDALAS24.lv

Pirms svētku salūta Arēnā notiks Bi-2 koncerts Video (4)

16.11.2012.

18.novembrī Arēnā Rīga sava jaunā albuma "Spirit" koncertturnejas laikā viesosies Krievijas rokgrupa „Bi-2”. Grupu ar Latviju vieno senas saiknes un draudzība, tādēļ tās dalībnieki priecājas Rīgā viesoties tieši Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā un sveikt valsts iedzīvotājus svētkos.

FOTO: Mārtiņš Sirmais, Andris Ameriks un 3 Zivis plosās festivālā Staro Rīga Video (6)

16.11.2012.

Vakar, atklājot gaismas festivālu „Staro Rīga“, bistro „3Zivis“ šefpavārs Mārtiņš Sirmais un Rīgas domes vicemērs Andris Ameriks izmēģināja savu veiksmi vienā no „Iluminātu takas“ objektiem – lielformāta KINEKT video instalācija „Pasaules vērtību okeānā“ pie Mencendorfa nama.

FOTO: Šarmantā Iveta Feldmane šampanieti bauda kopā ar vīru (6)

15.11.2012.

“Baltic Beauty Contest 2012” starptautiskā modeļu konkursa fināls pagājušā nedēļas nogalē „Hotel Jūrmala Spa” pārsteidza ar iespaidīgu šovu dzīvās mūzikas un deju izpildījumā. Par muzikālo noformējumu rūpējās speciāli uz pasākuma laiku atbraukusī dziedātāja Alise Ketnere, kas pazīstama ar skatuves vārdu Fox Lima un kļuva slavena saistībā ar grupas „Engima” projektu MMX (The Social Song).

SOCIĀLIE TĪKLI MUTUĻO: Danu Dombrovsku apzadzis viņas bijušais mīļotais (7)

13.11.2012.

Par Danas apzagšanu īsta vētra sacelta pašmāju sociālajos tīklos. Šobrīd gan nav skaidrs, kurš eks-boifrends stilisti ir apzadzis. Kā pazīstamākais sarkanmates bijušais vīrietis, zināms tieši skandalozais dziedātājs Andris Kivičs.

13. datumā Latvijā notikusi aviokatastrofa - ir bojā gājušie - PAPILDINĀTA plkst. 20:03 (13)

13.11.2012.

Šodien, 13. novembrī notikusi nelaime Garkalnes novadā.

