RezervesDALAS24.lv

Eirovīzijas skaistāko kāju PAPARACI un pikantāko DEKOLTĒ TOP - atkailinātāko dziedātāju fotogalerija (9)

31.05.2012.

Fakti liecina, ka Eirovīzijas dziesmu konkursā augstas vietas ieņēma arī mūzikas blices ar seksīgu meiteņu dalību, kuras izrādīja savus skaistos augumus, kājas un dekoltē. Kamēr Anmary uzstājās kleitā bez apakšveļas un ieņēma vien trešo vietu no beigām...

Eiropas zvaigznēm - Buranovas babuškām šokējoši honorāri (4)

31.05.2012.

Krievu prese šodien raksta par šokējošām summām, kādas večiņas saņēmušas par viņu vecumā ne visai vieglo darbu šovbiznesā.

Baiba Sipeniece jaunā TV šovā, arī Elīna Doļģe atgriežas zilajos ekrānos (2)

30.05.2012.

Šodien 3 pavāru restorānā norisinājās saviesīgs pasākums, kurā TV3 atklāja vasaras sezonu un tajā sagaidāmos jaunumus, kuri šogad birst gluži vai no pārbagātības raga. Jau pēc nedēļas sāksies ma-ģiskas televīzijas filmas Brīnumu paralēles, tad kārta šova Saimnieks meklē sievu iepazīšanās sērijai, vēlāk raidījumi Ar gardu muti, Mūsdienu Latvijas garša un Gandrīz ideāls randiņš.

Basketbolistam Kristapam Valteram jauna, pikanta draudzene - FOTOGALERIJA (2)

30.05.2012.

"Es tevi tik ļoti mīlu," basketbolista Facebook profilā čivina jaunā draudzene.

 

"Tas, kurš tevi patiesi mīl, nekad nevar maldināt," saka spāniete. Savā Facebook profilā viņa ievietojusi bildi, kurā meiteni cieši apskauj slavenais latviešu basketbolists Kristaps Valters.

 

Annu Lieckalniņu neviens vīrietis nespēj izturēt (7)

29.05.2012.

Pēdējās pusotras nedēļas apspriestākā aktualitāte – Rīgas «Dinamo» kapteiņa Sanda Ozoliņa un kādreizējās TV dīvas Annas Lieckalniņas attiecību sairšana. Oficiāli par iemesliem netiek runāts – hokejists, kā vienmēr, savu privāto dzīvi nekomentē, bet Lieckalniņa tikai minējusi kaut ko par «raksturu nesaderību».

