RezervesDALAS24.lv

Par ņirgāšanos pieprasa Playboy zvaigznes, ministres Ilzes Viņķeles demisiju (27)

07.11.2012.

Latvijas Pensionāru federācija pieprasījusi labklājības ministres Ilzes Viņķeles (Vienotība) demisiju. Federācija uzskata, ka ministre žurnāla Playboy intervijā ņirgājusies par Latvijas pensionāriem vēsta portāls Diena.lv

SEXY FOTO: Mita Romnija pikantā latviešu blondīne (3)

07.11.2012.

Seksīgā Sarma Melngaile ir bijušā «Lattelecom» vadītāja, patlaban Londonā dzīvojošā starptautiskās biznesa konsultāciju firmas «Alvarez & Marsal» banku un finanšu grupas vadītāja Nila Melngaiļa māsīca.

FOTO: Raidījumam Degpunktā jauna vadītāja - seksīga blondīne (3)

07.11.2012.

Uzreiz pēc valsts svētkiem LNT raidījums Degpunktā piedzīvos patīkamas pārmaiņas – turpmāk vadītājas ampluā iejutīsies arī raidījuma žurnāliste Ieva Brante.

FOTO: Par ASV prezidentu kļūst Baraks Obama (6)

07.11.2012.

Plkst. 6.15 pēc Latvijas laika (22:15 pēc Čikāgas laika) lielākie Amerikas Savienoto valstu televīzijas kanāli, tostarp CNN, ziņo, ka pēc provizoriskiem rezultātiem vēlēšanās uzvarējis Baraks Obama.

CĒRTAM BĒRZIŅU: Tauta neuzticas prezidentam - miljonāram! Aicina atlaist egoistisko pensionāru (56)

06.11.2012.

Valsts prezidenta Andra Bērziņa apšaubītie dati par nabadzību Latvijā izsaukuši asu sabiedrības reakciju. Sašutušie iedzīvotāji gan interneta komentāros, gan sociālajos tīklos izplata aicinājumu paust prezidentam neuzticību.

