PAPARACI FOTO: Lingam jauna mīļākā, simpātiska aktrise (5)

24.10.2012.

Filmas «Raganu mēnesis» pirmizrādi apmeklēja arī režisors un vairāku mūzikas klipu autors Igors Linga. Pie ieejas pamanot medijus, viņš centās turēties nostāk no savas glītās pavadones – bijušās Dailes teātra aktrises Helēnas Vasiļevskas.

Andrim Bērziņam ir postoša tieksme uz alkoholu. Iedzēris viņš sajūk prātā... (1)

22.10.2012.

«Viņa dabā ir kāda postoša tieksme, kas ik pa brīdim draud sagraut visu, ko viņš paveic. Tieksme uz alkoholu. Viņa nervu sistēma to nepanes, iedzēris par daudz, viņš sajūk prātā. Tā tas ir, es nepārspīlēju. Reizēm man liekas, ka tā viņš maksā par saviem talantiem,» tikko klajā nākušajā grāmatā «Dailes teātra sestā studija. Paralēlā pagātne» saka tās autore, aktiera Andra Bērziņa dzīvesbiedre Lenvija Sīle.

Ušakovu neielaiž burziņā, atstājot uz ielas samirkt lietū (4)

21.10.2012.

Ar smalku vīnu un krāšņu modes skati pagājušās nedēļas nogalē tika svinēts pasaulslavenā itāļu zīmola «Max Mara» desmitais jubilejas gads Latvijā.

2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā vairāki jauninājumi (4)

21.10.2012.

Latvijas Televīzija izsludina dziesmu pieteikšanu 2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālajai atlasei. Dziesmu iesniegšanas termiņš - 2012. gada 30. novembris. Arī šogad Nacionālajā atlasē ir vairāki jauninājumi.

AR HUMORU PAR SPORTU: Armands Puče un Valdis Valters rādīs, kas notiek sportistu ģērbtuvēs (3)

20.10.2012.

Sporta pasaules aizkulises un intrigas, aizraujošākās uzvaras un sāpīgākās neveiksmes, diskusijas un analīze – viss par un ap sportu būs skatāms jaunajā TV6 sporta apskatā Overtime TV.

