RezervesDALAS24.lv

Mūžībā aizgājis grupas CREDO dalībnieks Video (3)

21.11.2012.

Trešdien, 21. novembrī, agri no rīta, mūžībā aizgājis mūziķis, grupas Credo galvenais taustiņinstrumentālists Aldis Langbaums. Mūziķa nāves iemesls bijis audzējs, paziņojis grupas Credo dibinātājs un basģitārists Valdis Skujiņš - šorīt vēsta portāls Diena.lv

Miljonāru mednieks Lapsa vēršas policijā pret simpātisku dziedātāju (3)

21.11.2012.

Atgriežoties Latvijā no pēdējā laika mītnes zemes Ukrainas, pamatīgs pārsteigums pavēstes izskatā sagaidījis dziedātāju E.Lenu, kas plašāku publicitāti guva pēc draudzības ar pludmales volejbolistu Aleksandru Samoilovu. Pret viņu ar iesniegumu policijā vērsies pazīstamais žurnālists Lato Lapsa.

FOTO: Dziedātāja uz MTV balvu ierodas ar kailām krūtīm (7)

20.11.2012.

Kupli svārki, ādas jaka un viss. Lai arī krūtsgalus jeb tā saukto NIPPLE SLIP, nevarēja fiksēt, tomēr zviedru dziedātājas Lorīnas ierašanās prestižajā pasākumā ar kailām krūtīm tika uzsvērta visu mediju slejās.

Ministrs Sprūdžs atstāj sievu ar 11 mēnešus veciem dvīnīšiem uz rokām - SIEVAS UN JAUNĀS MĪLAS FOTO (24)

20.11.2012.

Jau kopš augusta beigām Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža zeltnesī nav laulības gredzena. Tas nemaz nešķistu tik aizdomīgi, ja vien kādā brīvdienā paparaci nebūtu ministru pieķēruši pārnakšņojam elitārā dzīvokļu kompleksā Pulkveža Brieža ielā kopā ar sava biroja vadītāju Kristīnu Pelšu.

VIDEO: Sportists uz laukuma novelk bikses un demonstrē pautus Video (5)

20.11.2012.

Vēl neredzēts gadījums fiksēts Itālijas A-Sērijas handbola turnīrā starp "Loacker Bozen" un "Forst Brixen" komandām.

