RezervesDALAS24.lv

Mediji klaji izņirgājas par zvaigznēm: slavenības bez zobiem - FOTO @Krusttēvs

27.04.2013.

Krievu presei tīri labi patīk pasmieties par pasaules iemīļotākajām zvaigznēm - šoreiz žurnālisti piešāvuši nelielu asumiņu slavenību fotogrāfijām un atstājuši pasaulslavenos māksliniekus bezzobainus.

 

TOP 12 – kas noteikti jāredz starptautiskajā auto industrijas izstādē AUTO 2013

26.04.2013.

Šodien, 26. aprīlī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbu sāka izstāde "Auto 2013", kas ir šī gada lielākais autodzīves un autoindustrijas notikums Baltijā. Trīs dienu garumā visi, kuriem interesē automobiļi, kuriem tā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, var iepazīt jaunākos vieglo automobiļu un komerctransporta modeļus, uzzināt par jaunākajiem sasniegumiem automobiļu remonta un aprīkojuma jomā, kā arī papriecēt sirdi ar ekskluzīviem, neparastiem un košiem automobiļiem no auto klubu, tūninga speciālistu un restauratoru garāžām.

 

Magic Dance Expo 2013 aicina ikvienu piedalīties atvērtajās deju klasēs

26.04.2013.

Starptautiskais dejas mākslas festivāls “Magic Dance Expo” aicina ne tikai vērot maģiskos deju priekšnesumus, bet arī ikvienam interesentam pašam griezties īstā deju karuselī. 4. maijā, visas dienas garumā, profesionāli un atzinību ieguvuši deju pasniedzēji dos iespēju katram dejas mīļotājam piedalīties atvērtajās deju klasēs, kur būs iespēja izkustēties visdažādākajos deju ritmos un stilos – sākot ar noslēpumainām Indijas dejām un beidzot ar 70. gados populārajām disko dejām.

 

VĪRIEŠU SLĒPTĀKAIS SAPNIS: Meitenes uniformās - māsiņas, karsējas, stjuartes un policistes (2)

25.04.2013.

 

Šopavasar modē zeķturi, zeķes, kvalitatīvas zeķubikses un ļoti nabadzīgi stringi (3)

25.04.2013.

Fotogalerijā jaunākās modes tendences no lielā kaimiņa galvaspilsētas Maskavas.

 

