RezervesDALAS24.lv

Jauna dzīve Lindai Mūrniecei - laulības ar Abu Meri (2)

26.05.2012.

Bijusī politiķe Linda Mūrniece šonedēļ apprecējusies ar savu draugu Arābu kultūras centra priekšsēdētāju Hosamu Abu Meri.

Par Latviju spēcīgāki pat igauņi un lietuvieši...

25.05.2012.

Naktī uz piektdienu Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku notika otrais starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināls, kurā uzzinājām vēl 10 finālistus. Titulbildē Zviedrijas dziedātāja Lorēna, kurai tiek prognozēta augsta vieta arī finālā.

 

Anmary priekšnesuma veidotājiem vajadzētu sadot pa galvu... (2)

24.05.2012.

Mūzikas kritiķis un ilggadējs mūzikas žurnālists Sandris Vanzovičs piedāvā savu redzējumu un ieskicē profesionālu komponistu un mūziķu viedokļus. Tie ir skarbi un īpaši kritiski.

Laima Vaikule skaistuma dēļ atmetusi smēķēšanu (1)

24.05.2012.

Krievijā dzīvojošā latviešu estrādes dīva Laima Vaikule pēc nogurdinošās koncerttūres pa Ameriku un braucieniem uz Izraēlu šobrīd bauda pelnītu atpūtu savā mājā Jūrmalā. Viens no lielākajiem dziedātājas priekiem ir par to, ka izdevies tikt galā ar smēķēšanu.

TV dīva Anna Rozīte cīnās par jauno māmiņu tiesībām (1)

24.05.2012.

TV raidījuma „Kinomānija” vadītāja Anna Rozīte ar vairākām jaunajām māmiņām ir uzsākusi cīņu pret atbildīgajiem resoriem, mēģinot pievērst uzmanību problēmām, kas sagaida jaunās sievietes cenšoties kaut kur nokļūt ar bērnu ratiņiem.

