RezervesDALAS24.lv

Grupas PeR mūziķi ar skūpstiem samulsina modes mākslinieci (1)

22.11.2012.

«Riga Fashion Week» ietvaros savu piecu gadu jubileju svinēja modes zīmols «Salt» jeb stiliste Indra Salceviča. Par viņas firmas zīmi var uzskatīt grupas «PeR» tērpus – mūziķi jubilejas reizē bija ieradušies sveikt gaviļnieci.

Jauno, dzeltenīgo slavenību raidījumu vadīs šarmantie aktieri Intars Rešetins un Gints Grāvelis (1)

21.11.2012.

Jau no 7.decembra ik piektdienas vakaru TV3 skatītāji tiks aicināti viesos pie slavenībām raidījumā «Tikai ar ielūgumiem». Šarmantie aktieri Gints Grāvelis un Intars Rešetins pozitīvi izklaidējošā manierē atklās ko vairāk par raidījuma «Tikai ar ielūgumiem» galvenajiem varoņiem.

Mūžībā aizgājis grupas CREDO dalībnieks Video (3)

21.11.2012.

Trešdien, 21. novembrī, agri no rīta, mūžībā aizgājis mūziķis, grupas Credo galvenais taustiņinstrumentālists Aldis Langbaums. Mūziķa nāves iemesls bijis audzējs, paziņojis grupas Credo dibinātājs un basģitārists Valdis Skujiņš - šorīt vēsta portāls Diena.lv

Miljonāru mednieks Lapsa vēršas policijā pret simpātisku dziedātāju (3)

21.11.2012.

Atgriežoties Latvijā no pēdējā laika mītnes zemes Ukrainas, pamatīgs pārsteigums pavēstes izskatā sagaidījis dziedātāju E.Lenu, kas plašāku publicitāti guva pēc draudzības ar pludmales volejbolistu Aleksandru Samoilovu. Pret viņu ar iesniegumu policijā vērsies pazīstamais žurnālists Lato Lapsa.

FOTO: Dziedātāja uz MTV balvu ierodas ar kailām krūtīm (7)

20.11.2012.

Kupli svārki, ādas jaka un viss. Lai arī krūtsgalus jeb tā saukto NIPPLE SLIP, nevarēja fiksēt, tomēr zviedru dziedātājas Lorīnas ierašanās prestižajā pasākumā ar kailām krūtīm tika uzsvērta visu mediju slejās.

