RezervesDALAS24.lv

Super! Valdis Valters iztērē 1000 latus par šī vakara U-20 spēles uzvaru

21.07.2013.

Šī būs otrā reize Latvijas basketbola vēsturē, kad valsts izlase spēlējusi Eiropas čempionāta finālā. Latvijas vīru valstsvienība 1935. gadā kļuva par pirmajiem kontinenta čempioniem, finālā uzvarot spāņus, bet 1939. gadā tika izcīnīta otrā vieta aiz Lietuvas, taču togad turnīrs tika izspēlēts pēc viena apļa spēlēm bez atsevišķiem mačiem par medaļām. Neviena cita Latvijas vīriešu un sieviešu komanda ne pieaugušo, ne jauniešu un junioru vecumā nekad līdz finālam nav tikusi.

 

Dziedātāja Laura Raila savienojusi savas dvēseles stīgas ar kādu puisi... Video (1)

21.07.2013.

„Saules rietā” ir Lauras Railas pirmā dziesma, kurai viņa pati sacērējusi ne tikai melodiju, bet arī dziesmas tekstu. Laura stāsts, ka tekstu rakstījusi personīgu un no sirds.

 

Skandalozais režisors Kalpenieks pamet ģimeni, lai apprecētu pārdevēju

21.07.2013.

Aizvadītajā svētdienā nelielā viesu lokā Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas katoļu baznīcā viens otram jāvārdu teica režisors Ivo Kalpenieks (45) un Daiga Daugule (26). Savu izredzēto viņš noskatīja veikalā «Otilie Home», kuru izveidoja kopā ar savu dzīvesbiedri un meitiņas Stellas mammu Sanitu Kļaviņu - vēsta Vakara Ziņas.

 

Festivāla Summer Sound pirmās dienas video; Ļaudis plūst uz Liepāju straumēm arī šodien Video

13.07.2013.

 

Kārlis Streips precēs savu geju puisi! Žurnālists aizvainojis kristiešus un bībeli (3)

10.07.2013.

 Vasaras vidū sociālajos tīklos pēkšņi aktivizējies bija pazīstamais žurnālists Kārlis Streips, kurš ar lielu satraukumu sekoja līdzi ASV notiekošajam geju praidam - vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

 

