RezervesDALAS24.lv

FOTO: Agnese Zeltiņa, Marika Ģederte, Valdis Kalnozols, Edmunds Veizāns un kailas meitenes ALFĀ (23)

20.12.2012.

Trešdienas, 19. decembra, vakarā tirdzniecības parkā Alfa norisinājās sirsnīgs Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums ar cēlu mērķi "Ziemassvētku eglīti - Latvijas mežu nākotnei!"

Kāpēc savus mazos dvīņus pametušais Sprūdžs un citi jefiņi ņirgājas par lāču kopēju Velgu Vītolu? (71)

20.12.2012.

Laikam jau ministram Edmundam Sprūdžam nav nekā svēta šai dzīvē. Politiķa dienas tiešām, šķiet, ir "skaitītas". Pirmkārt - jau mīlas dēka ar kolēģi, kurā politiķis izgāzās visas valsts priekšā, pametot savus tikko dzimušos dvīņus un viņu māmiņu. 

Reālas meitenes, kas izskatās pēc superseksīgām citplanētietēm - FOTO (5)

20.12.2012.

Tici vai netici - tiešām pikanti brīnumi.

Valdim Zatleram draud paralīze (2)

20.12.2012.

Bijušais Valsts prezidents, Reformu partijas līderis Valdis Zatlers veiksmīgi uzveicis vēzi, taču retas muguras smadzeņu asinsrites slimības dēļ viņam var draudēt paralīze, šodien vēsta žurnāls «Ir».

FOTO:Pēc Zatleres un Āboltiņas kaismīgās bučošanās tiek apspriesti Saeimas spīkeres pieguļošie tērpi (2)

18.12.2012.

Prese jau rakstīja, ka uz koncerta «Vorens Moks un draugi» banketu bija ieradusies arī Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa – šoreiz bez vīra. Iespējams, ka to viņa drīz vien nožēloja, jo nācās atvairīt bijušās valsts pirmās lēdijas mīlestības uzplūdus - skatiet galerijā.


Saeimas spīkere patiešām pievelk slavenības. Pirms pāris mēnešiem viņa ar vēl smagāku gadījumu saskārās Dailes teātrī rīkotajā aktiera Andra Bērziņa jubilejas ballītē – tur viņai līdzīgā veidā uzklupa sarkanvīnu labi pagaršojušais eksdeputāts Kārlis Leiškalns. Toreiz Āboltiņa bija kopā ar vīru, kurš teju bija gatavs arī vīru valodā Leiškalnam saprotami paskaidrot, ka tā rīkoties nav glīti.

