RezervesDALAS24.lv

AR HUMORU PAR SPORTU: Armands Puče un Valdis Valters rādīs, kas notiek sportistu ģērbtuvēs (3)

20.10.2012.

Sporta pasaules aizkulises un intrigas, aizraujošākās uzvaras un sāpīgākās neveiksmes, diskusijas un analīze – viss par un ap sportu būs skatāms jaunajā TV6 sporta apskatā Overtime TV.

PAPARACI FOTO: No vīna noreibis Leiškalns nekaunīgi uzmācas Saeimas spīkerei Āboltiņai (5)

20.10.2012.

Dailes teātrī notiekošajās Andra Bērziņa jubilejas svinībās izcēlās arī kāds diezgan amizants, taču tajā pašā laikā nopietns incidents – ekspolitiķa Kārļa Leiškalna brutālā uzmākšanās Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai viņas vīram teju vai lika ķerties pie nekauņas pārmācīšanas parastā vīru valodā.

FOTO: Ar prāvesta svētību un operdziedātājas Evitas Zālītes dziesmu atklāta Madonas Glābējsilīte (6)

20.10.2012.

2012. gada 19. oktobrī Madonas slimnīcā ar Madonas katoļu draudzes prāvesta Riharda Rasnača svētību un projekta patroneses Evitas Zālītes dziesmu tika atklāta Glābējsilīte. Tā ir sestā Glābējsilīte Latvijā, kuras mērķis ir ne tikai glābt negribētu bērnu dzīvības, bet arī paplašināt diennakts palīdzības tīklu, kas dod iespēju saņemt gan praktisku, gan psiholoģisku palīdzību. Madonas Baby Box tapis, pateicoties mecenātam – Pētera Avena Labdarības fondam „Paaudze”. Šī ir pirmā Glābējsilīte Latvijā, kas neatrodas slimnīcas telpās.

FOTO/VIDEO: Vairāki simti aktieru atvadās no latviešu teātra karaļa Oļģerta Krodera Video (3)

18.10.2012.

Šodien Valmierā atvadīties un pēdējā gaitā pavadīt režisoru Oļģertu Kroderu (09.08.1921.-10.10.2012.) bija ieradušies vairāki simti Latvijas teātru aktieru.

Latviešu eksmiljonāram konkurenti mēģina nodedzināt māju (2)

18.10.2012.

Ļaunprātīgas dedzināšanas mēģinājums aizvadītajā nedēļā noticis Ziepniekkalnā. Pagaidām nezināmi ļaundari naktī uz ceturtdienu ar degmaisījuma pudelēm mēģinājuši aizdedzināt divu Daugavas kuģīšu īpašnieka un bieža ballīšu viesa Gundara Ūdra īpašumu, kurā viņš tobrīd atradies kopā ar māti un diviem bērniem.

