RezervesDALAS24.lv

Komandas biedri pēc vadības rīkojuma jaunam hokejistam salauž žokli (3)

01.12.2012.

19 gadus vecajam Krievijas Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) kluba Krasnojarskas "Rysi" uzbrucēju Jaroslavu Jevdakimovu pēc kārtējās spēles ģērbtuvēs piekāvuši komandas biedri. Turklāt tas darīts pēc komandas direktora norādes - ziņo portāls Sportacentrs.com.

Latvija kārtējo reizi riskēs piedalīties Eirovīzijā (4)

01.12.2012.

Lai arī Latvijas pārstāvji daudzus gadus nav tikuši pat līdz Eirodziesmas finālam un vairāki pašmāju dziedātāji un eksperti atzīst, ka vajadzētu nogaidīt, tomēr šogad uz Zviedriju dosies arī mūsu valsts sūtņi. 

Astašenko esot pārdozējis narkotikas nelaimīgas mīlestības dēļ. Līķis atrasts gluži blakus... (18)

30.11.2012.

Nav daudz latviešu spēlētāju, kas spēlējuši NHL. Un diemžēl viņu paliek arvien mazāk. Pēc Latvijas neatkarības proklamēšanas svētkiem pāragri no dzīves atvadījās hokejists Kaspars Astašenko.

 

Šova Lauku sēta 2 dalībniece nekaunīgi apzagusi skolēnus (4)

30.11.2012.

Valkas rajona tiesa par divām zādzībām piespriedusi nosacītu sodu bijušajai Valkas pamatskolas direktores vietniecei saimnieciskajos jautājumos Daigai Spuldzeniecei.

Muse solists guvis savainojumu un pārvietojas ar kruķiem; tomēr koncerts Rīgā notiks (2)

30.11.2012.

Britu rokgrupas “Muse” solists Metjū Belamijs (Matthew Bellamy) paslīdot guvis kājas pirkstu savainojumu un šobrīd spiests pārvietoties ar kruķu palīdzību. Grupa atcēlusi trīs tuvākos koncertus, taču jau 10. decembrī “Muse” plāno atsākt turneju ar uzstāšanos Helsinkos.

