RezervesDALAS24.lv

Žurnāliste bez apakšveļas intervijai ar premjerministru gatavojusies pusgadu iepriekš - VIDEO Video (9)

31.01.2013.

Serbijas premjers Ivics Dačičs nonācis erotiska skandāla epicentrā – viņš piedalījies Serbijas telekanāla "Pink" šovā "Neiespējamā misija". Raidījuma laikā viņu intervējusi žurnāliste bez apakšveļas. Īsajā intervijas video rullītī redzams, kā pirms tikšanās ar Dačiču seksīga žurnāliste, kura tērpusies apspīlētā mini kleitiņā, novelk savas apakšbikses. Sarunas laikā žurnāliste, gluži kā Šārona Stouna "Pamatinstinktā", rotaļīgi paver savas kājas, kamēr pārējās kameras fiksē premjerministra mulsumu un ieinteresētību šai jautājumā.

FOTO: 28 gadu vecumā Tatuška palielina krūtis un bildējas kaila (6)

29.01.2013.

Skandalozās grupas t.A.T.u vokāliste Ļena Katina bildējusies pikantā fotosesijā prestižajam žurnālam "Maxim" - fotogalerija.

Kādreiz slavenais mūziķis Bumbieris precēsies ar citu skandalozu dziedātāju-geju (3)

29.01.2013.

Ainars Bumbieris precēsies ar skandalozo dziedātāju Sandri Mikudu - šodien vēsta žurnāls Privātā dzīve.

VIDEO: Hokejisti uz ledus uzbrūk tiesnešiem un piekauj. Skatītāji sajūsmā! Video (2)

29.01.2013.

Īstu humoršovu saviem līdzjutējiem pirms nedēļas uzrīkoja Krievijas augstākās hokeja līgas Kazahstānas kluba Kazcink-Torpedo hokejisti. Trīs šīs vienības hokejisti, pārģērbās par mača tiesnešiem, bet pārējie spēlētāji metās tiem virsū un izkāvās ar komandas biedriem. Skatītāji par šo teatrālo skeču bija absolūtā sajūsmā.

Kļūsi slavena, ja parādīsi vismaz krūtis! Dziedātājas veiksmes atslēga - PIKANTI FOTO (1)

29.01.2013.

Franču dziedātāja ar savdabīgo pseidonīmu Shy'm ieradās uz NRJ Music Awards ceremoniju Kannās, kur pārdroši izrādīja savus sievišķos jaukumus.

