RezervesDALAS24.lv

UgunsGrēka zvaigznei draud slepens maniaks - JAUNĀKIE AKTRISES FOTO (13)

17.11.2012.

Leona draudzenes Ramonas lomas atveidotāja aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone, uzsākot filmēties seriālā «UgunsGrēks», bija gatava uzklausīt dažādus skatītāju viedokļus, bija gatava arī kritikai, taču negaidīja, ka nakts vidū saņems noslēpumainus zvanus un dīvainas sajūsmas vēstules savā privātajā e-pastā...

Šomase izklaidēsies kopā ar 9. klašu skolēniem (16)

17.11.2012.

Līdz pat 28. novembrim Sporta un atpūtas centrā ”Bowlero” notiks ”Rīgas skolu 9. klašu boulinga turnīrs 2012”. Lai noskaidrotu turnīra čempionu, 2. decembrī tiks izspēlēta fināla spēle starp 12 rezultatīvākajām komandām.

Pirms svētku salūta Arēnā notiks Bi-2 koncerts Video (4)

16.11.2012.

18.novembrī Arēnā Rīga sava jaunā albuma "Spirit" koncertturnejas laikā viesosies Krievijas rokgrupa „Bi-2”. Grupu ar Latviju vieno senas saiknes un draudzība, tādēļ tās dalībnieki priecājas Rīgā viesoties tieši Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā un sveikt valsts iedzīvotājus svētkos.

FOTO: Mārtiņš Sirmais, Andris Ameriks un 3 Zivis plosās festivālā Staro Rīga Video (6)

16.11.2012.

Vakar, atklājot gaismas festivālu „Staro Rīga“, bistro „3Zivis“ šefpavārs Mārtiņš Sirmais un Rīgas domes vicemērs Andris Ameriks izmēģināja savu veiksmi vienā no „Iluminātu takas“ objektiem – lielformāta KINEKT video instalācija „Pasaules vērtību okeānā“ pie Mencendorfa nama.

FOTO: Šarmantā Iveta Feldmane šampanieti bauda kopā ar vīru (6)

15.11.2012.

“Baltic Beauty Contest 2012” starptautiskā modeļu konkursa fināls pagājušā nedēļas nogalē „Hotel Jūrmala Spa” pārsteidza ar iespaidīgu šovu dzīvās mūzikas un deju izpildījumā. Par muzikālo noformējumu rūpējās speciāli uz pasākuma laiku atbraukusī dziedātāja Alise Ketnere, kas pazīstama ar skatuves vārdu Fox Lima un kļuva slavena saistībā ar grupas „Engima” projektu MMX (The Social Song).

