Skatītāji izsvilpj Jaunā Viļņa uzvarētāju; Paulam vienalga, bet Vaikule spiesta klusēt (3)

04.08.2012.

«Jācer, ka žūrija šajā meitenē saskatīja skatuves harismu vai ko neparastu. Ja viņa pirmajā vietā ir nokļuvusi citu iemeslu dēļ, tad dziedātājai ar tik vāju vokālu izcīnīt savu vietu uz lielās skatuves nebūs iespējams,» – tā pēc Niloo uzvaras krievu portālam «sobesednik.ru» izteicies kāds producents. 

Ballīšu lauvene Elita Drāke pārņēmusi par pedofiliju notiesātā Ainara Eisaka biznesu (3)

04.08.2012.

Izveidojot jauno aģentūru «Mrs. Latvija», sabiedrības dāma Elita Drāke nebūt nav pārskrējusi ceļu «Mis Latvija» direktorei Intai Fogelei – drīzāk par viņas aktivitātēm varētu satraukties kāds cits skandalozi pazīstams darbonis...

Miljonāri Pulkinenu izmet ārā no Jaunā Viļņa VIP ballītes (5)

03.08.2012.

Apsarga skaidrais žests smalkas dzīves baudītājai Irēnai Pulkinenai acīmredzami bija nepatīkams trieciens pašapziņai – līdz šim vēl neviens nebija mēģinājis apšaubīt Pulkinenas piederību VIP statusam.

Aleksandram Samoilovam Olimpiādē problēmas ar frizūru (3)

03.08.2012.

Līdz šim patīkamākās emocijas olimpiādē mūsu līdzjutējiem ir sagādājuši pludmales volejbolisti – turnīrs sākts ar vairākām uzvarām. «Bīčisti» ir arī vieni no aktīvākajiem sociālo tīklu lietotājiem.

Biezākā no dziedātājām! Elli U nopērk vietu VIP zonā par 1200 latiem (3)

03.08.2012.

Lielākā daļa pašmāju sabiedrības krējuma «Jaunā viļņa» apmeklēšanai iegādājas biļetes skatītāju zālē un liesākajā variantā pat stāvvietu biļetes – tikai retās latvju prominences koncertus vērtē VIP ložās pie galdiņiem.

