RezervesDALAS24.lv

POSITIVUS IZZIŅO VISUS APSTIPRINĀTOS GALVENO SKATUVJU MĀKSLINIEKUS

29.06.2012.

Zināma Positivus festivāla abu galveno TELE2 un Nordea skatuvju programma. Uz abām skatuvēm šogad uzstāsies vēl vairāk mākslinieku nekā iepriekš. Būtiski, ka atrašanās vietu mainījusi Nordea skatuve, kura kļūs vizuāli iespaidīgāka un koncertus vienlīdz ērti varēs baudīt gan no sēdvietām, gan stāvvietām.

FOTO: Hokeja leģenda Artūrs Irbe stipri novecojis (3)

27.06.2012.

Patlaban sportists lielākoties uzturas Latvijā un dzīvo mājā Vidzemes jūrmalā. Par spīti vairāku klubu vēlmēm redzēt viņu savu treneru sastāvā, Irbe vismaz pagaidām ar darba attiecībām sevi saistīt nevēlas.

FOTO: Slavenais fotogrāfs Kondrašins uzmācas savām modelēm (2)

27.06.2012.

Strādājot ar skaistām meitenēm, vienaldzīgs nespēj palikt pat tāds profesionālis kā Sergejs Kondrašins, kurš ir bildējis neskaitāmi daudz kailu meiteņu. Kamēr sievas nebija līdzās, fotgrāfs viņu pieķēra koķetējot ar vienu no pretendentēm uz „Martini” reklāmu.

Braiens Adamss Rīgā plosīsies jau 2. jūlijā Video (2)

27.06.2012.

Kanādiešu dziedātāja Braiena Adamsa (Bryan Adams) koncerts notiks 2. jūlijā “Arēnā Rīga”.

FOTO: Karsto laika ziņu diktore pamet ģimeni jaunās mīlas dēļ (8)

25.06.2012.

Seksīgu skatu cienītājus kādreiz kanālā TV6 priecēja „Karsto laika ziņu” meitenes, kuras iemantoja samērā arī lielu atpazīstamību sabiedrībā un joprojām apmeklē saviesīgus pasākumus. Viena no viņām – Zane Kalinka pavisam nesen pašķīrās no vīra, taču pasākumos jau redzama cita vīrieša pavadībā.

