RezervesDALAS24.lv

VIDEO: Aizliegtais šova PRECAMIES!?! raidījums Video (7)

22.01.2013.

Krievijā šis šova izlaidums ir pilnībā aizliegts translēšanai, jo: raidījumā sarunas notiek augstos toņos un piedalās superīgi iedomīgs puisis, tiek asi diskutēts par reliģijām, viena no kandidātēm ir melnādainā, turklāt viņas Mozambikas dejā esot par daudz seksisma...


Tikmēr internetā (dažādās "tubēs") tas skatīts jau 5 miljonus reižu. Noskaties!

KRIMINOGĒNĀ RĪGA: Kamēr šoferis dzer kafiju, smalkā stilā nozog viņa auto (2)

22.01.2013.

Rīgā kāds vīrietis iedarbinājis savu automašīnu un atstājis to iesilt, bet pats tikmēr iegājis netālu esošajā kafejnīcā. Kad šoferis iznācis atpakaļ uz ielas, viņš konstatējis, ka automašīnas tur vairs nav - ziņo Nacionālā ziņu aģentūra Leta.

JAUNS MĪLAS DAUDZSTŪRIS: Zatlera sieva laidusi pa kreisi ar pazīstamas žurnālistes vīru (9)

22.01.2013.

Melodrāmas cienīgs, neparasts mīlas daudzstūra stāsts.  Valda Zatlera dēla sievas Evas Sietiņsones-Zatleres dēka ar precētu vīrieti izjaukusi citu ģimeni, šodien ziņo žurnāls "Kas Jauns".

Dziedošās ģimenes Ludzā nesā uz rokām; Uzvarētājģimenei pārsteigums no Ditas Lūriņas (2)

22.01.2013.

Nesen kādā nedēļas nogalē īsta svētku diena bija ludzāniešiem: Ludzas Tautas namā notika šova «Dziedošās ģimenes» uzvarētāju Tihovsku koncerts. Žurnālam »Vakara Ziņas« bija iespēja būt kopā ar Tihovskiem stresa pilnajā gatavošanās procesā, baznīcā, kurai ģimene ziedos daļu no sava šovā gūtā laimesta, un pat iepazīt ģimenes galvu – Zemessardzes majoru Aināru Tihovski, kurš šovā nepiedalījās.

Eirovīziju vadīs seksīgas, jaunas aktrises - FOTO (1)

22.01.2013.

Eirodziesma 2013 ir klāt! Pasākuma vadītājas - no labās Madara Botmane un Anta Aizupe.

