RezervesDALAS24.lv

Jaunieši, vēlaties kļūt slaveni? Jūs gaida starptautiskā Club dance konkursa atlases kārtās! (5)

22.01.2013.

Festivālā „Erots 2013” 23. februārī notiks iespaidīgs un enerģisks pirmā starptautiskā club dance konkursa ”Club Dance Queen & Club Dance King 2013” lielais fināls, kurā par uzvaru cīnīsies dejotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Vācijas. Janvārī un februārī Latvijas reģionos notiks konkursa atlases kārtas, kurās ir aicināti piedalīties 18 līdz 28 gadus jauni puiši un meitenes.

VIDEO: 75 gadu vecumā izcilais aktieris Adriano Čelentano dejo GANGNAM STYLE Video (2)

20.01.2013.

Kino un teātra aktieris, režisors, komponists un dziedātājs Adriano Čelentano pirms divām nedēļām svinēja savu 75. dzimšanas dienu.

Kārtējo reizi Eirovīzijā mēģinās uzvarēt LieneCandy. Vai pārspēs Šomasi un savdabīgo nigērieti? (1)

20.01.2013.

Noskaidrojušies Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases pusfinālos iekļuvušo dziesmu izpildītāji, starp kuriem ir vairāki visai interesanti vārdi.

FOTO: Okartiste Sandija Vīgante izrāda savus privātos foto 18+ (10)

19.01.2013.

Šādu fotogrāfiju sociālajos tīklos nesen publicēja «okartiste» Sandija Vīgante. Interesanti, ko par šo attēlā redzamajam Sandrim Mikudam teica viņa mīļotais vīrietis Ainars Bumbieris?

 

Pagājis jau samērā ilgs laiks, kopš noslēdzies jauno talantu meklēšanas šovs «OKartes skatuve» un lielākā daļa tā dalībnieku grimuši aizmirstībā. Šajā ziņā meitenēm ir vienkāršāk: pateicoties sociālajiem tīkliem un uz vīriešu auditoriju orientētiem žurnāliem, TV radītajām zvaigznītēm (precīzāk – komētiņām) ir iespējams par sevi atgādināt, publicējot pikantas fotogrāfijas.

 

Zvērīgi nodurts bijušā Saeimas deputāta Aleksandra Kiršteina sievasbrālis (2)

19.01.2013.

Asiņaini un traģiski gada nogale izvērtusies Kokneses novada Vecbebru ciemā, kur no durtām brūcēm miris vietējais iedzīvotājs. Vīrietim uzbrukusi par pašu 15 gadus jaunākā sieva, kura divas nedēļas atradusies alkohola varā un terorizējusi dzīvesbiedru - raksta žurnāls Vakara Ziņas.

