RezervesDALAS24.lv

Kā prezidents Bērziņš var normāli strādāt, ja viņa darbu negatīvi vērtē puse Latvijas sabiedrības? (7)

07.01.2013.

Pēdējos mēnešos strauji mazinās Valsts prezidenta Andra Bērziņa popularitāte sabiedrībā - raksta Nacionālā ziņu aģentūra Leta. Viņa darba negatīvais vērtējums jau sasniedzis visu laiku augstāko līmeni, bet pozitīvais vērtējums tuvojas visu laiku zemākajam novērtējumam, liecina «Latvijas faktu» decembrī veiktā aptauja. 

VIDEO: Striptīzs bērniem Ziemassvētku eglītē Video (3)

07.01.2013.

Savdabīgs pasākums gadu mijā noticis Holandē. Lielākajā video ievietošanas vietnē YouTube tas datēts kā Ziemassvētku striptīzs bērniem.

Pārdzērusi jēgu RIMI kūciņu pārdevēja - jauna YouTube sensācija Video (43)

06.01.2013.

Vai pēc šī sižeta kāds vēl gribēs pirkt RIMI kūciņas?

Ekspertu pētījums: Latvijā prostitūciju aizliegt nedrīkst! (6)

06.01.2013.

Prostitūcijas aizliegums Latvijā nav atbalstāms un ir jādomā par citiem veidiem prostitūcijas pieprasījuma un piedāvājuma mazināšanai, secinājusi Tieslietu ministrijas (TM) pērnajā gadā izveidotā darba grupa Latvijas un ārvalstu prakses izpētē un salīdzināšanā prostitūcijas ierobežošanai - ziņo Nacionālā ziņu aģentūra Leta.

Intervija ar puisēnu no Rīgas Cirka, kuram it kā uzbruka zilonis (2)

06.01.2013.

Rīgas cirkā uzstājas ziloņi! Izpārdotas izrādes, milzu dzīvnieki pastaigājas pa sniegoto Rīgu, bet pēkšņi Latviju pāršalca ziņa, ka ziloņi savainojuši vienu no trenera Džoja Gertnera dēliem, Džekiju, un puisītis nokļuvis slimnīcā.

