RezervesDALAS24.lv

Šādi izskatās latviešu advokāts, kurš ēd suņu gaļu un ar to publiski dižojas

01.06.2015.

Pamatīgā skandālā iekļuvis Zvērināta advokāta Romualda Vonsoviča biroja darbinieks - zvērināts advokāts Indulis Balmaks, kurš plašākai sabiedrībai iepriekš nav bijis zināms.

 

Latviešu advokāts ēd suņa gaļu un lepojas ar to sociālajos tīklos (3)

01.06.2015.

Indulis Balmaks ar savu nepiedienīgo uzvedību, popularizējot mājdzīvnieku apēšanu kļuvis populārs un, visticamāk, par viņa nekrietnajām izdarībām kādreiz tiks rakstīts vēstures grāmatās.

 

Par razbainiekiem izdod grāmatu Lato Lapsa

19.05.2015.

12.maijā klajā nāca žurnālista un ceļojumu aprakstnieka Lato Lapsas jaunā grāmata “Razbainieku salas”, kas ierasti aizrautīgajā, sociāli vērīgajā un kultūrvēstures atsaucēm bagātajā stilā vedīs lasītājus pasaules apceļojumā, kas aizsākts jau Lato Lapsas populārajās ceļojumu grāmatās “Indija ne pa jokam. Un Pakistāna arī”, “Dzīvības un nāves Disnejlendā” un “Trīspadsmit Amerikas”.

 

Lato Lapsa ārkārtas preses konferencē publiskos Drošības Policijas iespējamos pārkāpumus

30.04.2015.

Lato Lapsa:

 

"Savus komentārus par vakardienas notikumiem Drošības policijā, to patiesajiem iemesliem un arī par no LR Ģenerālprokuratūras nule saņemtiem dokumentiem sniegšu improvizētā preses konferencītē, kas notiks šodien, 30. aprīlī, pulksten 11.00 Rīgā, Ērgļu ielā, pie Drošības policijas ēkas. Izskatās, ka lietus nebūs.

Preses konferences dalībniekiem būšu sagatavojis datu diskus ar no prokuratūras saņemtajiem dokumentiem, iesniegumu kopijām Valsts policijas priekšniekam un ģenerālprokuroram, kā arī pāris fotogrāfijām. Datu diskā būs arī aptuveni pusotru stundu garš audioieraksts, kas sniegs pilnīgu ainu par to, kas un kā 29. aprīlī Drošības policijā patiesībā notika saistībā ar manu aizturēšanu. Tieši šāds oriģināls audioieraksts ar visu diktofonu (lai nerastos nekādas šaubas par tā autentiskumu) ir nodots arī Valsts policijai."

 

 

Uzzini, ko nepalaist garām izstādē Nature Expo

23.04.2015.

Jau rīt, 24. aprīlī, sāksies starptautiskā lauksaimniecības, dārzkopības un mežsaimniecības izstāde „Nature Expo 2015”, tāpēc aicinām iepazīties ar notikumiem, ko varēs vērot un izbaudīt Ķīpsalā!

 

