RezervesDALAS24.lv

FOTO: Festivāla "Jaunais Vilnis" dalībnieki bez grima un krāšņajiem tērpiem (2)

22.07.2012.

Ja vien nebūtu sarkanā paklāja un apsardzes, neviens krāšņā festivāla dalībnieks netiktu atpazīts. Konkursanti Rīgā ieradās ikdienas tērpos un bez grima - skatiet fotogaleriju.

Hitleru pārņem dusmu lēkme par festivālu POSITIVUS Video (2)

20.07.2012.

Ādolfs Hitlers jūtas absolūti "sašauts" un vīlies par to, ka grupa Skyforger festivālā spēlēs tikai pa dienu, un viņiem ir atvēlētas vien 45 minūtes...

Armandam Šķēlem smagas problēmas ar galvu un veselību (5)

19.07.2012.

Pavisam nesen tika saņemta šokējoša informācija, ka pazīstamais Latvijas basketbola izlases spēlētājs Armands Šķēle nogādāts reanimācijā – atkal meningīts.

Praktiski padomi pirms festivāla POSITIVUS (3)

19.07.2012.

Līdz gada gaidītākajam pasākumam – Positivus festivālam 2012 – atlikušas vien 3 dienas! Lai Positivus festivāls kļūtu par neaizmirstamu piedzīvojumu, pasākuma organizētāju komanda draudzīgi sniedz dažus padomus, kas festivāla apmeklējumu varētu padarīt vēl ērtāku – sākot ar vienkāršu atgādinājumu neaizmirst biļeti mājās līdz ieteikumiem par to, kā vislabāk saplānot festivāla atpūtu.

Leģendārais fotomākslinieks Vilhelms Mihailovskis vadīs arhitektūras un fotogrāfijas dzīres (3)

16.07.2012.

No 16. līdz 22. jūlijam Baltijas Arhitektūras centrs un Kuldīgas novada dome ar izdevniecības „TATLIN” un tūrisma firmas „CHEAPTRIP” atbalstu arhitektūras rezervātpilsētā Kuldīgā un citās gleznainās Latvijas vietās rīko unikālu pasākumu: arhitektūras fotogrāfijas pilottūri (AFP) ar vadošo Latvijas un citu valstu fotomākslinieku piedalīšanos.  

