RezervesDALAS24.lv

Šarmantā Dagmāra Legante kļūst par izcilu aktrisi (3)

05.11.2012.

Lai gan režisora Kārļa Anitena dzimšanas diena bija jau 9. oktobrī, nosvinēt 37. gadadienu viņam izdevās tikai otrdien pēc izrādes «Ideālie dēmoni». Pārsteigumu pašceptas kūkas izskatā viņam sagādāja galvenās lomas tēlotājas Dagmāras Legantes-Celmiņas mamma.

Prezidents Bērziņš runā kā kolhoznieks un netic, ka Latvijā ir nabadzība (38)

05.11.2012.

Miljonārs, kura amats ir LV prezidents saka: Es neesmu drošs, ka Latvijā ir nabadzība... - ziņo portāls TVNET.lv, atsaucoties uz TV3 raidījuma "Nekā Personīga" materiāliem.

Prezidents un Dace Seisuma mācās pieciest presi (5)

04.11.2012.

Valsts prezidents Andris Bērziņš ar kundzi Daci Seisumu nav tipiski dažādu kultūras pasākumu apmeklētāji. Par lielu pārsteigumu, pagājušajā nedēļā prezidents kopā ar kundzi pirmo reizi augstajā statusā apmeklēja baleta pirmizrādi Latvijas Nacionālajā operā, un šoreiz valsts pirmais pāris pat pret fotogrāfu klātbūtni bija samērā iecietīgs.

Skandalozais Andris Biedriņš tiek izsvilpts. Sportistam lielais sports būtu jāpamet... (6)

04.11.2012.

Pagājušonakt aizvadītas Nacionālās basketbola līgas (NBA) kārtējās spēles. Pavisam neveiksmīgi pirmo spēli šosezon aizvadīja latviešu centrs Andris Biedriņš, kurš laukumā pavadīja nedaudz vairāk par sešām minūtēm - ziņo portāls Sportacentrs.com .

Tauku atsūkšanas operācijas laikā mirst 27 gadus jauna slavenība. Ārstam draud mūža ieslodzījums Video (7)

03.11.2012.

Operējošam ķirurgam šobrīd draud apsūdzība par slepkavību.

