RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Izsludina pieteikšanos “Young Lions” nacionālajai atlasei video un filmu nozares profesionāļiem (2)

23.04.2019.

Sākusies pieteikšanās “Young Lions” nacionālajai atlasei kategorijā “Film”, kurā aicināti piedalīties video un filmu nozares profesionāļi – izcilākā komanda iegūs Inbox.lv apmaksātu ceļazīmi uz Kannu Lauvām (Cannes Lions).

 

Digitālais aģents: nevajag kautrēties par nezināšanu (1)

01.10.2018.

Nevienam nav noslēpums, ka e-pakalpojumi un digitālās tehnoloģijas ieņem arvien nozīmīgāku lomu cilvēku dzīvē. To novēroju ne tikai savā un manas ģimenes dzīvē, bet arī vērojot bibliotēkas apmeklētājus – to, kā mainās viņu paradumi, vēlmes un prioritātes apmeklējot bibliotēku.

 

Akcijā “Dienas bez rindām” sniegtas vairāk nekā 7000 konsultācijas par e-pakalpojumiem

28.09.2018.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) no 2018. gada 17. līdz 21. septembrim organizēja akciju “Dienas bez rindām”, kas norisinājās jau piekto reizi. Tās laikā valsts un pašvaldību iestādēs sniegtas vairāk nekā 7 tūkstoši konsultāciju par e-pakalpojumu lietošanu.

 

 

VARAM un ĀM: Būtiski ir veicināt e-pakalpojumu izmantošanu arī ārvalstīs dzīvojošo tautiešu vidū

28.09.2018.

Ņemot vērā, ka Latvijas pārstāvniecības ir tuvākais kontaktpunkts un nozīmīgākais palīgs dzīves situāciju risināšanā ārvalstīs dzīvojošajiem Latvijas valstspiederīgajiem, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Ārlietu ministriju (ĀM) ši gada 26.septembrī rīkoja informatīvi izglītojošu vebināru konsulārajiem dienestiem. Tā ietvaros pārstāvniecību darbinieki tika iepazīstināti ar aktualitātēm e-pārvaldes jomā, tādējādi pilnveidojot vēstniecību darbinieku zināšanas, kas veicinātu ārpus Latvijas dzīvojošo tautiešu prasmes izmantot e-pakalpojumus.

 

Bibliotekāre: Dalāmies ar grāmatām, prasmēm un vienkārši klātbūtni

01.09.2018.

Vienmēr esmu sevi uzskatījusi par tādu – lietišķā mākslinieka tipa cilvēku, - un bibliotekāra profesija ir tā, kurā pašlaik jūtos vislabāk. Tā nav saistīta tikai ar grāmatām un citiem informācijas resursiem, tas, pirmkārt, ir darbs ar cilvēkiem – unikāliem, interesantiem, savdabīgiem - ļoti dažādiem. Ir dzirdēts salīdzinājums, ka bibliotekārs ir kā grāmatu bārmenis – man tas šķiet ļoti trāpīgs, jo nereti esam arī tādi kā brīvprātīgie psihologi – cilvēki dažkārt uz bibliotēku atnāk arī vienkārši aprunāties. Un bieži gadās, ka pateicas, saka, ka gaišāk un priecīgāk paliek pēc apciemošanas – tā ir tāda ļoti laba sajūta!

 

