RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Dziedātājai Lady Gagai attiecības ar bezpajumtnieku (1)

21.10.2013.

Ekstravagantā dziedātāja Lady Gaga bieži vien cilvēkus pārsteidz ar saviem dīvainajiem tērpiem, bet šoreiz viņai izdevās kaut kas jauns un nebijis. Staigājot pa Ņujorkas parku, māksliniece sastapa kādu bezpajumtnieku un vēlējās ar šo kungu nobildēties!

 

FOTO: Dziedātāja Keitija Perija pa skatuvi lēkā tīģera kostīmā @Krusttēvs

21.10.2013.

Dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry) kā jau vienmēr prot lieliski parūpēties par to, lai faniem viņas koncertos nebūtu garlaicīgi. Arī šoreiz zvaigzne izcēlās, pa skatuvi lēkājot stilizētā tīģera kleitā / korsetē.

 

FOTO: Novērtē Kimas Kardašjanas satriecošo svara zudumu @Krusttēvs

21.10.2013.

Vai nav fantastiski? Kopš pirmdzimtās - meitiņas Nortas laišanas pasaulē sabiedrības dāmai Kimai Kardašjanai no tiesas ir izdevies atgūt savu seksapīlo, slaido augumu.

 

VIDEO: Slavena dziedātāja koncerta laikā nokrīt no skatuves Video @Krusttēvs

19.10.2013.

Slavenā amerikāņu dziedātāja Selēna Gomeza (Selena Gomez) šova laikā piedzīvojusi visai apkaunojošu mirkli - dejas laikā zvaigznei misējies un viņa nokritusi no skatuves.

 

FOTO: Tīņu zvaigzne Teilore Momsena kļuvusi vēl mežonīgāka @Krusttēvs

19.10.2013.

Kādreizējā tīņu zvaigzne - dziedātāja un aktrise Teilore Momsena (Taylor Momsen), kas lielāku popularitāti iemantoja jauniešu kulta seriālā "Intrigante", kļuvusi vēl mežonīgāka un demonstrējusi savu augumu avangardiskā fotosesijā.

 

 

