RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Ceļojuma aplikāciju TOP 8

01.07.2015.

Vasara ierasti ir atvaļinājumu, ceļojumu un pārgājienu laiks, taču, lai viss iecerētais izdotos kā plānots, nepieciešana rūpīga gatavošanās. Kur atrast aviobiļetes un naktsmājas? Kā neapmaldīties svešā pilsētā? Kā uzņemt elpu aizraujošus skatus? Samsung Electronics produktu eksperts Jānis Lejnieks iesaka aplikācijas, kuras, lejupielādējot savā viedierīcē, zini – brauciens izdosies.

 

Skolēniem dota iespēja vasaras brīvlaiku pavadīt „Bērnu universitātes” bezmaksas nodarbībās

29.06.2015.

Vasaras brīvlaikā liela rosība „Mammamuntetiem.lv” radītajā „Bērnu universitātē”! Bērniem ir iespēja bez maksas apmeklēt četras dažādas aizraujošas nodarbības – mākslas, dabas pētnieku, princešu un naudas studijas.

 

Vairāk nekā pusi Latvijas iedzīvotāju satrauc iespējamība gūt traumas

29.06.2015.

Vairāk nekā pusi jeb 59% Latvijas iedzīvotāju satrauc varbūtība ciest negadījumā, bet vēl vairāk – 64% biedē iespējamība gūt savainojumus, kas varētu prasīt ilgstošu medicīnisku ārstēšanu. Tā liecina jaunais ERGO drošības indeksa pētījums, ko veikusi apdrošināšanas sabiedrība ERGO sadarbībā ar pētījumu centru SKDS. 

 

Izlasi! Kā atpūsties mežā bez nepatīkamiem pārsteigumiem?

19.06.2015.

Ik gadu tūkstošiem ģimeņu dodas atpūties mežā, lai baudītu dabu un kopā būšanas prieku, taču, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, atpūtai dabā ir vērts sagatavoties jau pirms došanās ceļā.  AS “Latvijas valsts meži” (LVM) eksperts Kristaps Didže sniedz praktiskus un noderīgus ieteikumus, lai brīvdabas pārgājiens būtu veiksmīgs un patīkams katram ģimenes loceklim. 

 

Jūnijā augstākais reģistrēto apdegumu skaits

18.06.2015.

Līdz ar siltā laika iestāšanos ir sākusies arī aktīva pikniku un grila sezona, tādēļ ir jābūt īpaši piesardzīgiem, atrodoties dzīvas uguns tuvumā, kā arī, lietojot degšķidrumus. Lai gan Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) statistikas dati liecina, ka visbiežāk tiek pieteikti negadījumi, kad apdegumi ir radušies, applaucējoties ar verdošu ūdeni, kafiju vai tēju, tomēr apdegumi, kuri radušies tieši ugunskuru vai grila dēļ, ierindojas augstajā piektajā vietā. 

 

