RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Ginesa rekords! Viens sitiens šo vīru padarīja slavenu (2)

16.02.2015.

Ginesa rekordu grāmata ir ļoti vilinoša un tie, kuriem allaž patikušas dažādas avantūras un piedzīvojumi, kā arī izaicinājumi. Būs grūti atrast kādu nozari un sfēru, kurā nebūtu uzstādīts kāds rekords un sports ir viena no izplatītākajām un biezākajām grāmatas sadaļām.

 

VIDEO: Kad viņa prasīja vīriešiem atvērt kostīmu, neviens negaidīja ko tādu!

16.02.2015.

Kuram vīrietim gan nepatiktu, ja sveša sieviete pienāktu pie viņa uz ielas klāt un palūgtu atvērt savu apģērba gabalu, neatkarīgi no tā, lai kas tas arī būtu.

 

VIDEO: Kad šis kareivis sāka dejot, tad uzreiz visiem atkārās žoklis (1)

15.02.2015.

Nereti par tiem cilvēkiem, kuri saista dzīvi ar armiju un aktīvo dienestu kādā citā šāda veida nozarē, uzskata, ka viņi nav spējīgi uz neko vairāk, kā tikai pavēļu uzklausīšanu.

 

VIDEO: Forši! Ko māk kaķis, kuru izaudzināja rotveileri?

15.02.2015.

Dzirdot šīs suņu sugas nosaukumu, daudziem noteikti liksies, ka kaķis ir iemācījies apēst cilvēku, jo sabiedrībā valda stereotips, ka šie suņi ir ļoti nikni un pat plēsīgi. Bieži vien varam lasīt un redzēt dažādus brīnumainus stāstus par to, kā dzīvnieku pasaules pārstāvji pieņem audzināt dažādus, pat ne “savas rases” pārstāvjus.

 

VIDEO: Pievērsiet uzmanību vīrietim kreisajā pusē. Vienreizēji!

15.02.2015.

Atzīsiet taču, ka vīriešiem dažkārt piemīt pilnīgi tādas pašas vājības kā maziem bērniem. It sevišķi, ja runa ir par dažādām tehniskām lietām, datorspēlēm, atrakciju parku spēlēm un tamlīdzīgi.

 

