RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Spļāviens kultūras mīļu sejās - Mocarta skaņdarbi paliek nerātni

24.10.2014.

Divu dienu laikā, šis video ir nopelnījis vairāk kā 3 miljonus skatījumu. Ko meitene tādu dara, ka tas izpelnās šādu uzmanību? Ļoti elementāri – krata krūtis! Skeptiķi gan uzskata, ka tās ir pievienotas kādam strāvas pievadam.. Arī jēdziens “krata” nav īsti atbilstošs, taču piemērotu apzīmējumu atrast būs pagrūti. PRIECĒ ACIS AR VIDEO ŠEIT!

 

VIDEO: Smieklīgi! Kā amerikāņi izrunā latviešu vārdus! (3)

24.10.2014.

Latviešu valoda tiek uzskatīta par vienu no pasaules sarežģītākajām valodām gan fonētiskajā, gan valodas bagātības ziņā. Esam au iepriekš publicējuši dažādus video, kuros ārzemju studenti cenšas latviešu valodā izrunāt dažādus vārdus un rezultāts sanāk diezgan komisks. Nu ir pienākusi kārta amerikāņiem.KĀ VIŅIEM IET, SKATIES VIDEO!

 

VIDEO: Breds Pits iespļauj sejā "Paģiru" aktierim Zakam Galifinaki Video

24.10.2014.

Skandalozi izaicinošā raidījuma "Starp divām papardēm" vadītājs, filmas "Paģiras" varonis Zaks Galifinaks šoreiz ar uzaicinājumu aplaimojis seksīgo aktieri Bredu Pitu, lai parunātu par jaunāko filmu, ģimeni un karjeru...nu vismaz apmēram. 

 

VIDEO: Artuss Kaimiņš nofilmē Lembergu un Ušakovu ar slēpto kameru

24.10.2014.

Kaimiņš, pirms ievēlēšanas Saeimā, saviem vēlētājiem solīja, ka palīdzēs parādīt īstenās politikas aizkulises Latvijā. Jau daudzas reizes izmantojis slēpto kameru, Kaimiņš nolēma ķerties pie lietas vēlreiz. Šoreiz par viņa upuriem krita Lembergs un Ušakovs. SKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Večuks boksa ringā kārtīgi pārmāca bravūrīgu jaunieti

23.10.2014.

Tā vien liekas, ka jaunajai paaudzei šķiet, ka ir visu vareni un visspējīgākie no visām vecuma grupām.Bet tā nav! Un nereti ir vajadzīgs kāds, kurš aplauž jaunos un noliek pie vietas.Tas izdevās šim večukam, kurš ne mirkli nebīstoties, parādīja jaunajam, kur ir viņa vieta. SKATĀMIES ŠEIT!

 

