RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Aktrise Sandra Bulloka 49 gadu vecumā izrāda savas fantastiskās kājas @Krusttēvs

01.10.2013.

Aktrise Sandra Bulloka (Sandra Bullock) ir dzīvs pierādījums tam, cik fantastiski sieviete var izskatīties 49 gadu vecumā. Turklāt viesojieties sarunu šovā Tonight, zvaigzne nevilcinājās demonstrēt savas fantastiskās kājiņas

 

FOTO: Dziedātāja Nikola Šērzingere staro un ar gadiem kļūst arvien daiļāka @Krusttēvs

01.10.2013.

Šķiet, ka laika zobs ne tuvu neiedarbojas uz allaž seksapīlo un satriecošo dziedātāju Nikolu Šērzingeri. Jaunākajās fotogrāfijās 35 gadus vecā dziedātāja burtiski staro!

 

FOTO: Lindsijas Lohanas apsēstā pusmāsa iztērē 25 tūkstošus, lai līdzinātos māsai @Krusttēvs

01.10.2013.

Nevienam nav noslēpums, ka daudzi cilvēki tērē tūkstošiem un pat miljoniem latu, lai pēc iespējas vairāk līdzinātos savam elkam. Taču, kā izrādās, šādi gadījumi mēdz norisināties arī pašu zvaigžņu cītīgi vītajās ģimenes ligzdiņās.

 

FOTO: Kā izaugusi aktrises Džulianas Mūras meita? @Krusttēvs

30.09.2013.

Gadi no tiesas skrien kā stirnas - arvien daiļās aktrises Džulianas Mūras (Julianne Moore) meita jau kļuvusi pavisam liela, turklāt izskatās kā kopija savai slavenajai māmiņai.

 

PAPARACI FOTO: Slavena ASV TV seja izklaidējas pludmalē un demonstrē savu lielisko dupsi

27.09.2013.

Nikola Ričija (Nicole Richie) svinēja savas paziņas dzimšanas dienu. Pasākums notika kādā Meksikas kūrortā. Šī gan izskatās pēc otrās svinību dienas, jo lielākajā daļā attēlu daiļava laiski guļ saulītē un tver pēc iedeguma!

 

