RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Kā izskatās Džonija Depa meita? @Krusttēvs

02.09.2013.

Šķiet, ka slavenajam aktierim Džonijam Depam (Johny Depp) jau laikus jāsāk uzņemties stingrā un bargā papucīša loma, lai varētu atvairīt savas meitas Lilijas Rozes Melodijas topošos pielūdzējus. Jau tagad, 14 gadu vecumā viņa meita tapusi par īstu skaistuli!

 

VIDEO: Vīrietis bildina savu draudzeni, bet atbildes vietā viņš saņem sitienu ar ukuleli Video

01.09.2013.

Jaunais vīrietis kādā lielveikalā atveda savu draudzeni uz vietu, kur viņi pirms 3 mēnešiem iepazinās. Izmantojot mikrofonu, viņš izstāstīja savas jūtas un pamatīga pūļa priekšā grasījās lūgt savas izredzētās dāmas roku! Pat mūziķi bija nolīgti, kuri spēlēja mīlas soneti un nodrošināja lielisku atmosfēru!

 

FOTO: Dziedātāja Bejonsē jaunā video uzņemšanas laukuma demonstrē jauno stiliņu @Krusttēvs

31.08.2013.

Patīkami pārsteidz dziedātājas Bejonsē (Beyonce) jaunās stila pārvērtības - dziedātāja ne vien nomainījusi savu frizūru, garās cirtas nomainot pret matiem plecu garumā. bet arī savu sievišķīgo ģērbšanās stilu iemainījusi pret nedaudz roķīgāku paskatu.

 

FOTO: Dziedātāja Elija Gouldinga pirmoreiz pilnībā atrāda savas slaikās un nedaudz muskuļotās kājas @Krusttēvs

31.08.2013.

Dziedātāja Elija Gouldinga (Ellie Goulding) jau atkal pārsteidz! Nesen varējām novērtēt zvaigznes jaunās stila pārmaiņas un nu, šķiet, māksliniece negrasās atkāpties un tērpjas arvien pārliecinošāk un pikantāk.

 

Izšķīries, iespējams, visskaistākais slavenību pāris! @Krusttēvs

31.08.2013.

Par attiecību pārtraukšanu paziņojis viens no tā dēvētajiem Holivudas zelta pāriem - aktieri Ketrīna Zeta-Džounsa (43) un Maikls Duglass (68). Pāris laulībā aizvadījis trīspadsmit gadus, taču tagad abu preses pārstāvji paziņojuši, ka laulātie pašķīrušies un dzīvo atsevišķi.

 

 

