RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Vidusjūras virtuves restorāns Riviera atklāj austeru bāru (1)

31.01.2017.

Rīgas klusajā centrā esošais Vidusjūras virtuves restorāns Riviera ir paplašinājis savu darbību, izveidojot greznu zāli ar iebūvētu austeru bāru. Tajā pieejams vairāk par duci dažādu austeru – gan pasaulē labi zināmas austeres, gan arī plašākai publikai mazāk pazīstamas jūras veltes jaunās garšās.

 

Jauniešiem iespēja pieteikties ikgadējām ERGO stipendijām

28.01.2017.

Jaunieši, kuri palikuši bez vecāku gādības un kuriem nepieciešams atbalsts studijām, līdz 1. martam aicināti iesniegt pieteikumus studiju stipendijām, ko katru gadu sadarbībā ar „Vītolu fondu” piešķir apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Šīs stipendijas tiek piešķirtas kā atbalsts studiju gaitās tiem aktīvajiem un centīgajiem jauniešiem, kuri ierobežotu apstākļu dēļ var zaudēt iespēju pilnvērtīgi pievērsties studijām.

 

Kāpēc Jaungada naktī dzer šampanieti? (1)

06.01.2017.

Ejot cauri laikam, nevienas Jaungada svinības nav iedomājamas bez visiem labi zināmā, burbulīšu virtenēm rotātā dzēriena. Gadu no gada paliekot tam uzticīgi, nemaz neaizdomājamies par to, kāpēc radusies šī gandrīz visā pasaulē labi zināmā tradīcija. Atbildi uz šo jautājumu un nelielu ieskatu vēstures lappusēs sniedz Prike Latvija vēstnesis un 7. labākais someljē pasaulē Raimonds Tomsons. 

 

Pētījums: Pērn 39% Latvijas iedzīvotāju ceļojuši bez ģimenes locekļiem

03.01.2017.

“Latvia Tours Ceļojumu indeksa” dati, kas atspoguļo informāciju par respondentu nesenāko ceļojumu 2016. gadā, liecina, ka 39% iedzīvotāju izvēlējušies ceļot bez citiem mājsaimniecības locekļiem. 

 

Pētījums: Eksperimenti ar pelēm nav rādītājs cilvēkiem

20.12.2016.

Studiju ietvaros tika veikts pētījums par organisku ķīmisku vielu - bisfenolu A. Ņemot vērā tēmas aktualitāti – informācija un dažādas publikācijas par šo vielu un tās iespējamo ietekmi uz veselību regulāri parādās Latvijas medijos, par to plaši diskutē dažādos forumos, apspriežot tās ietekmi un laužot šķēpus par to, vai bisfenols patiesi spēj kaitēt mūsu veselībai? Pētījumā tika izvirzīta hipotēze – bisfenola ietekme, kas rodas, lietojot plastikāta iepakojumos pildītu ūdeni, nenodara būtisku kaitīgumu patērētāja veselībai. 

 

