RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Izlasi, ko viņa tevī NECIEŠ! (2)

07.08.2012.

Gan attiecīgā uz tā dēvēto „rozā briļļu” periodu, gan ilgtermiņā ir virkne faktoru, ko sievietes vīriešos neieredz ne acu galā. Abās kategorijās vieni no pārliecinošiem līderiem ir narcisms un bērnišķība. Aptauja, kurā piedalījušies 20 tūkstoši respondenšu, sniedz šādu ainu.

Alus litra izdzeršana 0,18 sekundēs un citi traki alus rekordi Video (2)

23.06.2012.

Var tikai nojaust, cik un kādus „alus rekordus” Latvijā varētu sastrādāt līksmojošie „jāņubērni”. Taču virkne dažādu ar alu saistītu rekordu ir reģistrēti visā plašajā pasaulē. Ja kādu no tiem mēģināsiet pārspēt – tad tikai uz pašu risku!

FOTO: Slavenību kurpēs uzzied puķes

08.06.2012.

Kuros savu kurpju pāros šovasar savdabīgs dārziņš izveidots Maijai Silovai, Ketijai Dombrovskai, Agitai Putānei, Aijai Simsonei, Gundegai Skudriņai un Zanei Vaļickai? Apskati savdabīgo mākslu un iedrošini tādu izveidot arī savai draudzenei! Piesaki viņu konkursam!

Ielas māksla – varavīksnes origami

06.06.2012.

Franču māksliniece Morisa radījusi satriecošas ģeometriskas figūras, kas šajā vasarā izdaiļo Parīzi. Ģeometriskas formas origami, kas ietērpts projektā „Varavīksne”. Ar vienkāršiem ielu mākslas zīmējumiem māksliniece vērš uzmanību uz svarīgākajām dzīves pamatvērtībām – harmoniju, garīgumu, līdzsvaru...

 

Ko ienākumu palielināšanai iesaka fen šui

06.06.2012.

Pirms vīzdegunīgi sarauc degunu, sakot – nav nekāda racionāla pamatojuma, kādēļ šie naudas piesaistīšanas likumi varētu strādāt, izmēģini. Tie, kas šos fen šui naudas piesaistīšanas likumus izmanto, atzīst – labklājība patiesi vairojas. Vai arī izlasi šo visu kaut vai tādēļ, lai vienkārši zinātu, kam šobrīd kā trakas tic lielākā daļa sieviešu!

