RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Viņai ir 14 gadi, bet balss kā eņģelim

19.12.2014.

It kā parasta, kautrīga meitene, bet izrādās, ka tiek klusie ūdeņi tiešām ir tie dziļākie! Kas būtu domājis, ka cilvēks var piedzimt ar tik skaistām balss dotībām. Šī meitene noteikti dzīvē sasniegs daudz un par to viņa varēs būs pateicīga tam, ka sadūšojās piedalīties šajā šovā! VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Latviešu puisis uz ielas piedāvā 1000 dolāru. Ko dara cilvēki? (3)

19.12.2014.

Ārzemēs ir populāri veidot dažādus slēptās kameras video, kurus pēcāk ievieto youtube vietnē plašākai apskatei. Arī latvju censoņi ir ķērušies klāt šādu video izveidei un šoreiz tiek piedāvāts joks, kurā kāds puisis ne tikai piedāvā pa 1000 dolāriem aizbraukt uz Liepāju, bet arī mēģina šo naudu vienkārši atdot garāmgājējiem. VIDEO SKATIES ŠEIT!

 

Vājprāta VIDEO: Šoferis izvairās no drošas nāves

19.12.2014.

Kāda milzīga kravas auto šoferis pēdējā brīdī izvairījās no drošas nāves, izlecot no sava auto, kas bija iestrēdzis uz dzelzceļa sliedēm. Avārijās tika ievainots vilciena mašīnists. Šis video lieku reizi atgādina par to, ka dzelzceļa tuvumā nepieciešams būt ārkārtīgi uzmanīgiem vienalga vai ejat ar kājām vai braucat ar kādu transportlīdzekli. Negadījums notika tieši pretī policijas iecirknim, kas reaģēja nekavējoties. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Šo policistu līdzjūtība un izpalīdzība liks ikvienam raudāt

19.12.2014.

Kad autovadītāji redz aiz sevis mirgojam zilās bākugunis, diez vai kāds būs ļoti priecīgs. Labākajā gadījumā šāds notikums beigsies ar brīdinājumu, taču šoreiz notikumi iegrozījās mazliet savādāk. Redzot šo policistu darbu, daudzi pat nenovaldīja asaras! SKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Tiešām TIK stulbas? Krievu meitenes nofilmē to, kā pašas zog

18.12.2014.

Grūti saprast vai jaunkundzēm ar galvu problēmas vai kā, bet parasti visi tie, kuri kaut ko zog, cenšas noslēpties, nevis savu varoņdarbu nofilmēt un ievietot youtube vietnē.

 

 

