RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Atceļ septītās 'Ātrs un bez žēlastības' daļas uzņemšanu @Krusttēvs

05.12.2013.

Sakarā ar traģisko aktiera Pola Valkera nāvi, kompānija "Universal Pictures" atcēlusi septītās "Ātrs un bez žēlastības" daļas uzņemšanu, kurā viņš spēlēja vienu no galvenajām lomām. Filmēšana tika sākta jau septembrī, taču pašlaik apturēta uz nenoteiktu laiku.

 

VIDEO: Sporta superzvaigznes Braients un Messi izklaidējas jaunajā 'Turkish Airlines' reklāmā Video @Krusttēvs

04.12.2013.

Slavenās sporta superzvaigznes - futbolists Laionels Messi un basketbolists Kobe Braients apvienojušies tandēmā, lai jaunajā "Turkish Airlines" reklāmā parādītu, ko nozīmē īsta piedzīvojumu kāre!

 

Dziedātāja Rita Ora piekritusi filmēties skandalozajā 'Greja 50 nokrāsu' ekranizācijā @Krusttēvs

04.12.2013.

Britu izcelsmes dziedātāja Rita Ora kļuvusi par vienu no zvaigznēm, kas piekritusi filmēties skandalozās grāmatu triloģijas "Greja 50 nokrāsas" ekranizācijā.

 

VIDEO: Šis zilonis savā brīvajā laikā labprāt spēlē klavieres Video

03.12.2013.

Šis Taizemes zoodārza iemītnieks ir zilonis Pīters. Savā brīvajā laikā viņš labprāt spēlē klavieres un vislabāk to darīt duetā ar savu draugu Polu Bārtonu (Paul Barton).

 

Smieklīgs VIDEO: Jautrs suns Kazahstānā aizrautīgi dejo pie grupas Modern Talking 80. gadu hita Video

03.12.2013.

Kas tikai nenotiek Kazahstānā! Kāds visai omulīgs suns, izdzirdot grupas Modern Talking 80. gadu hitu "You're My Heart, You're My Soul", metās aizrautīgā dejā, turklāt šis četrkājainais draugs demonstrē ļoti oriģinālus deju soļus!

 

