RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Kā tad tagad īsti izskatās Žanna Friske?

26.03.2015.

Šķiet, ka šī sieviete ir viena no tām estrādes zvaigznēm, kas pēdējā gada laikā medijos ir tikusi pamatīgi izvazāta visdažādākajos jautājumos, izskatos un tamlīdzīgos veidos.

 

 

VIDEO: Neticēsi, bet pēc šī video noskatīšanās raudāja puse pasaules…

26.03.2015.

Daudzi nesaprot un nekad nesapratīs to, kādēļ ir jāraud un jāpārdzīvo par lietām un notikumiem, kas konkrēti neskar, turklāt, vēl redzēti interneta vidē video formātā…

 

 

TOP5 Eksotiski augi, kurus vari izaudzēt savā dārzā

26.03.2015.

Pavasara stādīšanas darbi jau rit pilnā sparā, tāpēc pienācis laiks padomāt, kādi augi šosezon rotās tavu dārzu. Varbūt esi izlēmis savā dārzā ieviest jaunus akcentus, iestādot tajā skaistus, neparastus un eksotiskus iemītniekus? Lūk, neparastu, Latvijā nopērkamu augu TOP 5, ar kuriem patiešām varēsi lepoties un priecēt acis!

 

FOTO: Speciālisti iesaka: ko ēst, lai uzturētu veselību pēc ziemas

24.03.2015.

Ēdiens ne vien remdē izsalkumu, bet arī nodrošina organismam nepieciešamās uzturvielas. Speciālisti sniedz padomus, kā izvēlēties garšīgu un sabalansētu uzturu katrai dienai un nodrošināt labu pašsajūtu. Īpaši aktuāli tas ir pēc ziemas, kad organisma imūnsistēma ir novājināta.

 

VIDEO: Interesanti! Sokolovam par kaut ko ir arī kauns! (1)

23.03.2015.

Šķiet, ka Aleksandrs Sokolovs nespēj vairāk pārstegit ne ar ko, jo viņa kontā ir gan skandalozas fotosesijas, un izteikumi un intervijas, pat raidījums, skandoloza šķiršanās un daudz kas cits.

 

 

